google marketing online بازاریابی آنلاین مارکتینگ محمود بشاش

شبکه های اجتماعی, وبلاگ

پیش بینی عجیب سال 2015: گوگل پلاس منقرض خواهد شد!

4 ژانویه , 2015  

بله درست شنیدید! یکی از پیش بینی های عجیبی که در برخی از وب سایت های مرجع مطرح شده این هست که گوگل پلاس در سال 2015 منقرض خواهد شد.
البته اینکه آیا واقعا این شبکه اجتماعی بزرگ و محبوب که من شخصا نتایج مثبت فعالیت در آن را تجربه کرده ام، بخواهد کاملا از بین برود، امری محال است. به نظر من، امکاناتی که شرکت گوگل در این سطح وسیع ارائه می دهد، چیزهایی نیستند که به راحتی از بین بروند.

البته نمونه آن برای برخی از امکانات گوگل پیش آمده. مثلا شاید شما شبکه اورکات را به خاطر داشته باشید. خیلی از شما، مثل من، تجربه آشنایی و فعالیت در یک شبکه اجتماعی را، از اورکات شروع کرده اید. ولی شاهد هستیم که امروزه، در میان این همه شبکه های اجتماعی، خبری از اورکات نیست.
پس هیچ چیزی غیر ممکن نیست. چه بسا همین بلا بر سر شبکه گوگل پلاس هم بیاید.

این جا است که آدم یاد مثل معروف “تخم مرغ هایت را در یک سبد نچین” میافته!

آیا شما هم به عنوان یک بازاریاب، به این موضوع فکر کرده اید که اگر روزی، کانال ارتباطی شما با مخاطبینتان، منقرض شود، چه روش جایگزینی خواهید داشت؟ و آیا فکر کرده اید که آن روش جایگزین، چه مدت طول خواهد کشید که بتواند جای روش منقرض شده را بگیرد؟

به نظر من این موضوع بسیار حساس و مهم هست. حتی اگر انقراض شبکه گوگل پلاس فقط یک شایعه و یا یک پیش بینی احمقانه باشد، باز هم باعث نمی شود تا ما را به این فکر فرو نبرد که سبدهای جایگزینی برای تخم مرغ های خود داشته باشیم!

,

By  
او می‏تواند به عنوان یک مشاور در زمینه بازاریابی و تجارت الکترونیک، به مدیران صنایع مختلف جهت بهره برداری از اینترنت، نقش مفیدی داشته باشد. همچنین به عنوان یک مدرس علاقمند، قادر به مدیریت دوره های آموزشی جذاب و مفید است. وی توانائی لازم جهت مدیریت پروژه‌های مختلف اینترنتی، از طراحی وب سایت‏های معمولی تا راه اندازی پروژه های تجارت الکترونیک را دارا است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره نویسنده

is a digital marketing specialist, blogger, and Wordpress engineer from Toronto, Canada. Email: mahmood.

کتابخانه

کلیک کنید و عضو کانال شوید

Mahmood Bashash Telegram Channel کانال تلگرام محمود بشاش
آیا می خواهید بدانید مشکلات وب سایت شما چیست؟
و با رفع آنها، وضعیت وب سایت و درآمد شما بهبود یابد؟
در دوره آموزش رایگان ده روزه من شرکت کنید
تصمیم درستی گرفتید!
برایتان آرزوی موفقیت دارم
خروج
کتابچه رایگان مخصوص شرکت های متوسط و کوچک
استراتژی بازاریابی دیجیتالی

با دریافت این کتابچه رایگان و مختصر، شما قادر خواهید بود تا ایده های جالبی در مورد ساختار اصلی فکری یک استراتژی بازاریابی دیجیتالی کسب کنید و تا میزان زیادی، طراحی و پایه های اصلی بازاریابی دیجیتالی کسب و کار خود را ایجاد کنید.
آیا مایل به دریافت این فایل هستید؟

فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید تا فایل برای شما ارسال شود
درخواست شما ثبت شد
فایل مورد نظر برای شما ارسال خواهد شد