بهترین ابزارهای ایمیل مارکتینگ محمود بشاش

پست الکترونیک

بهترین ابزار بازاریابی ایمیلی

10 ژوئن , 2016  

سوال همیشگی همه کسانی که می خواهند در فضای دیجیتال فعالیت داشته باشند و می دانند که بازاریابی ایمیلی (eMail Marketing) یکی از مهم ترین پایه های موفقیت آنها خواهد بود، این است که کدام ابزار برای ایمیل مارکتینگ، بهتر است؟

ابزارهای متعددی برای خدمات ایمیل مارکتینگ وجود دارند و هر یک هم دارای امکانات مختلفی است که بررسی همه آنها، کاری بسیار سخت و شاید هم غیر ممکن باشد و در نهایت هم همیشه نگران هستیم که شاید انتخابمان خوب نبوده و شاید ابزاری بهتر وجود داشته باشد.

من ابزاری را برای شما انتخاب کرده ام که در آن همه نرم افزارهای ایمیل مارکتینگ موجود در بازار بررسی و مقایسه شده و شما به راحتی، هم می توانید لیست همه ابزارهای موجود را ببینید و با آنها آشنا شوید و هم اینکه آنها را با هم مقایسه کنید و در نهایت ابزار مناسب را انتخاب نمایید.

https://www.g2crowd.com/categories/email-marketing-best-of-breed

من شخصا از حدود سال 2000 میلادی با ابزار Aweber کار کرده ام و تا امروز هم هنوز هیچ دلیل موجهی برای تغییر و استفاده از ابزار مشابه دیگری پیدا نکرده ام و از این ابزار رضایت کامل داشته ام.

,

By
او می‏تواند به عنوان یک مشاور در زمینه بازاریابی و تجارت الکترونیک، به مدیران صنایع مختلف جهت بهره برداری از اینترنت، نقش مفیدی داشته باشد. همچنین به عنوان یک مدرس علاقمند، قادر به مدیریت دوره های آموزشی جذاب و مفید است. وی توانائی لازم جهت مدیریت پروژه‌های مختلف اینترنتی، از طراحی وب سایت‏های معمولی تا راه اندازی پروژه های تجارت الکترونیک را دارا است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره نویسنده

is a digital marketing specialist, blogger, and Wordpress engineer from Toronto, Canada. Email: mahmood.

کتابخانه

کلیک کنید و عضو کانال شوید

Mahmood Bashash Telegram Channel کانال تلگرام محمود بشاش
آیا می خواهید بدانید مشکلات وب سایت شما چیست؟
و با رفع آنها، وضعیت وب سایت و درآمد شما بهبود یابد؟
در دوره آموزش رایگان ده روزه من شرکت کنید
تصمیم درستی گرفتید!
برایتان آرزوی موفقیت دارم
خروج
کتابچه رایگان مخصوص شرکت های متوسط و کوچک
استراتژی بازاریابی دیجیتالی

با دریافت این کتابچه رایگان و مختصر، شما قادر خواهید بود تا ایده های جالبی در مورد ساختار اصلی فکری یک استراتژی بازاریابی دیجیتالی کسب کنید و تا میزان زیادی، طراحی و پایه های اصلی بازاریابی دیجیتالی کسب و کار خود را ایجاد کنید.
آیا مایل به دریافت این فایل هستید؟

فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید تا فایل برای شما ارسال شود
درخواست شما ثبت شد
فایل مورد نظر برای شما ارسال خواهد شد