تلگرام

سوال و جواب تلگرامی: انتخاب سیستم مدیریت خبرنامه

27 ژانویه , 2016  

سوال: عرفان عزيز دو تا سوال پرسيده. يكي از اونها در مورد سيستم پيشنهادي براي ارسال خبرنامه الكترونيكي هست و پرسيده براي شروع از چه سيستمي استفاده كنيم.
پاسخ: اول اينكه سيستم خبرنامه به گونه اي در ساير تاكتيك ها و ابزارهاي #بازاريابي_ديجيتال شما تنيده خواهد شد كه تغيير آن در آينده خيلي سخت و هزينه بر خواهد بود. لذا پيشنهاد مي كنم روي انتخاب سيستم حتما وسواس به خرج دهيد تا از همان ابتدا سيستم مناسبي را انتخاب و فعاليت هاي بازاريابي ايميلي خود را پايه گذاري كنيد.
من بدون اينكه سيستم خاصي را نام ببرم، در مورد خدماتي كه با ظاهري خوب و به دليل ارتباط با سيستم پرداخت در داخل ايران، خدمات ضعيفي را به كاربران ايراني ارائه مي كنند، نمي تونم فعلا در اين لحظه، خدمات خوب و قابل اتكاء در ايران را پيشنهاد دهم.
بر اساس تجربه و آزمايش و بر اساس امكانات مهم و حداقلي كه هر سيستم مديريت خبرنامه بايد داشته باشد، رتبه اول را به www.aweber.com و رتبه دوم را به www.mailchimp.com مي دهم. البته براي استفاده از هردو سيستم بايد خدمات كارت اعتباري داشته باشيد. ولي در www.mailchimp.com تا ٢٠٠٠ عضو خبرنامه، خدمات محدود رايگان خواهيد داشت.
براي ساخت خبرنامه، در هردو سيستم قالب هاي زيادي هست كه مي تونيد استفاده كنيد ولي من از سيستم مجزايي براي ساخت خبرنامه استقاده مي كنم به نام www.stampready.net كه اين بخش از خدماتشون رايگان است. امكانات طراحي قالب جديد در اين سيستم خيلي عالي است.

اگر شما هم سوالاتی دارید که می خواهید بپرسید، کافی است عضو کانال تلگرام شوید. در آنجا آدرس صفحه مخصوص ارسال سوال را خواهید یافت. برای عضویت در کانال، اینجا را کلیک نمایید.

, ,

By  
او می‏تواند به عنوان یک مشاور در زمینه بازاریابی و تجارت الکترونیک، به مدیران صنایع مختلف جهت بهره برداری از اینترنت، نقش مفیدی داشته باشد. همچنین به عنوان یک مدرس علاقمند، قادر به مدیریت دوره های آموزشی جذاب و مفید است. وی توانائی لازم جهت مدیریت پروژه‌های مختلف اینترنتی، از طراحی وب سایت‏های معمولی تا راه اندازی پروژه های تجارت الکترونیک را دارا است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره نویسنده

is a digital marketing specialist, blogger, and Wordpress engineer from Toronto, Canada. Email: mahmood.

کتابخانه

کلیک کنید و عضو کانال شوید

Mahmood Bashash Telegram Channel کانال تلگرام محمود بشاش
آیا می خواهید بدانید مشکلات وب سایت شما چیست؟
و با رفع آنها، وضعیت وب سایت و درآمد شما بهبود یابد؟
در دوره آموزش رایگان ده روزه من شرکت کنید
تصمیم درستی گرفتید!
برایتان آرزوی موفقیت دارم
خروج
کتابچه رایگان مخصوص شرکت های متوسط و کوچک
استراتژی بازاریابی دیجیتالی

با دریافت این کتابچه رایگان و مختصر، شما قادر خواهید بود تا ایده های جالبی در مورد ساختار اصلی فکری یک استراتژی بازاریابی دیجیتالی کسب کنید و تا میزان زیادی، طراحی و پایه های اصلی بازاریابی دیجیتالی کسب و کار خود را ایجاد کنید.
آیا مایل به دریافت این فایل هستید؟

فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید تا فایل برای شما ارسال شود
درخواست شما ثبت شد
فایل مورد نظر برای شما ارسال خواهد شد