دوره آموزشی مفاهیم تجارت آنلاین و بازاریابی اینترنتی مخصوص کسانی طراحی شده است که به عنوان کارآفرین، تمایل به آغاز یک کسب و کار آنلاین را دارند و یا در شرکت هایی با مسئولیت مدیر وب سایت یا مسئول بازاریابی الکترونیکی، مشغول به فعالیت هستند.
در این دوره، که به صورت آنلاین و همچنین جلسات حضوری برگزار خواهد شد، شما با مفاهیم اصلی کسب و کارهای آنلاین، گام های اجرایی و اشتباه هاي خطرناک در تجارت الکترونيک و بازاريابي الکترونيکي آشنا خواهید شد. همچنین مفاهیم شبکه های اجتماعی و استفاده از آنها در کسب و کار آنلاین نیز به شما آموزش داده خواهد شد.
بخش اول این دوره که به صورت eCourse و در ده جلسه ارائه می گردد، از سال 2005 راه اندازی شده و تا کنون بیش از 10000 نفر از مطالب این دوره استفاده کرده و تا امروز چندین بار بازنگری و به روز رسانی شده است.
کسانی که این دوره ده روزه را که به صورت رایگان ارائه می شود بگذرانند، خواهند توانست در دوره اصلی ثبت نام کرده و پس از گذراندن دوره و شرکت در امتحان ها، مدرک رسمی از طرف شورای بازرگانی ایرانیان دبی و شرکت
eBiz International در امارات را دریافت نمایند.
کارفرمایان محترمی که تصمیم به استخدام نیرو در بخش بازاریابی و تجارت اینترنتی شرکت خود را دارند می توانند از میان کسانی که این مدرک را دارند، نیروهای مناسبی را انتخاب نمایند.
بانک اطلاعات کسانی که این دوره را بگذارنند و مدرک را دریافت نمایند، در اختیار کارفرمایان، جهت استخدام قرار خواهند گرفت.
هزینه دوره به صورت کامل (که حدود یک ماه طول خواهد کشید) و دریافت مدرک رسمی، برای اعضاء شورا مبلغ 550درهم و برای غیر اعضاء، مبلغ 750درهم می باشد.
فقط کافي است که فرم زير را پر کنيد و ارسال نمائيد تا به ليست شرکت کنندگان در کلاس اضافه شويد و اولين روز کلاس را شروع کنيد.


Your Name:

Your Email: