سفارش کتاب تاجر دیروز تاجر امروز

او يك تاجر كاركشته بود. سال ها در حرفه خود استخوان خورد كرده و فراز و نشيب هاى زيادى ديده بود. در ميان همكاران و رقباى خود، به عنوان يك فرد موفق، مطرح بود. ولى آن روز، خيلى برايش سخت گذشت. شايد سخت ترين روز تجارى او بود.

آن روز در يك نمايشگاه تخصصى، در حال پاسخگوئى به مراجعه كنندگانى بود كه از سراسر جهان به نمايشگاه آمده بودند و از غرفه مربوط به شركت او نيز ديدن می كردند. در اين ميان، تعدادى از مراجعه كنندگان كه از يك كشور اروپائى آمده بودند، به محصولات او علاقمند شده و مرحله رد و بدل كردن كارتهاى ويزيت آغاز شد. اما با ديدن كارت ويزيت اين تاجر، نگاه هاى تمسخرآميزشان كه سعى می كردند آن را مخفى كنند، كاملاً مشهود بود ولى تجار اروپائى وانمود كردند كه اوضاع رو به راه است و اين ماجرا همين جا خاتمه يافت.

اين تاجر كه در حرفه خود سال ها به عنوان پيشكسوت، داراى اعتبار و غرور خاصى بود، هيچ وقت اين صحنه را فراموش نكرد و روزى كه من را ديد، بدون مقدمه شروع به تعريف اين موضوع كرد و خواست كه علت اين رفتار را پيدا كنم.

از او خواستم تا كارت ويزيت خود را به من نشان دهد تا ببينم چه مشكلى در آن است كه باعث تمسخر همكاران او شده است. راستش را بخواهيد، من در نگاه اول تشخيص دادم كه موضوع از چه قرار است و سعى كردم با زبان ساده، به او بفهمانم كه در دنياى تجارى قرن ۲۱ ، پارامترهاى زيادى در تجارت وارد شده است كه او حتماًً بايد آنها را شناسائى كرده و در تجهيز و تكميل اعتبار تجارى خود، آنها را به كار گيرد.

مشكل كارت ويزيت او، درج پست الكترونيك ياهو به عنوان آدرس eMail جهت تماس با اين تاجر معروف بود!

سا ل ها پيش زمانى كه اينترنت تازه وارد زندگى و كسب و كارها شده بود، وقتى نام اينترنت را می شنيديم، اول به ياد سايت ياهو(yahoo.com) می افتاديم، داشتن آدرس پست الكترونيك در ياهو، يك موضوع مدرن و مهم بود و همه سعى داشتند یک آدرس eMail به نام خود يا شركت خود در ياهو ثبت كنند.
ولى امروزه، ارائه آدرس پست الكترونيك در ياهو با عنوان (yahoo.com) یا جی میل با عنوان (gmail.com) براى يك شركت و بنگاه اقتصادى، نه تنها نكته مثبتى نمی باشد بلكه نشان از بی اطلاعى و عدم حركت مدير آن مجموعه با پيشرفت هاى تجارى جهانى دارد.

امروزه، هويت تجارى شركت ها، با هويت آنلاين آنها سنجيده می شود. در ارتبا ط هاى تجارى، قبل از اينكه از يك مدير در مورد كارخانه او سوال شود، در مورد آدرس وب سايت او سوال می شود. بانك ها جهت تصميم گيرى در تاييد درخواست وام شركت ها، به وب سايت آنها مراجعه می كنند. توليدكنندگان بزرگ نيز براى تخصيص نمايندگى، به وب سايت متقاضى نمايندگى مراجعه می كنند و با دقت و حساسيت بسيار، اعتبار آنلاين طرف تجارى خود را می آزمايند.

شايد چند سال قبل، داشتن يك دامنه اختصاصى، چندان ساده و سهل الوصول نبود ولى امروزه يكى از ساده ترين امكانات در اينترنت، ثبت نام دامنه اختصاصى، راه اندازى وب سايت و تعريف آدرسهاى پست الكترونيك تحت نام دامنه اختصاصى هر شركت می باشد.

همان گونه كه هر شركت براى ثبت تجارت خود نياز به يك نام مناسب و با كلاس دارد، داشتن نام دامنه اختصاصى مناسب نيز جزو شروط افزايش اعتبار براى يك بنگاه اقتصادى است.

مبلغ پشت جلد ۲۰۰۰۰ تومان
ارسال پست پیشتاز سراسر کشور: رایگان
تعداد صفحه: ۱۵۰ صفحه
جنس کاغذ: ۸۰ گرمی
جلد: گلاسه ۵ رنگ

محتوای کتاب مخصوص افراد تازه وارد به دنیای اینترنت می باشد. کسانی که نمی دانند از کجا باید شروع کنند و با اصطلاحات و مبانی وب آشنا نیستند.

لطفا کتاب را از طریق فرم پرداخت آنلاین زیر سفارش دهید:

  • ارسال توسط پست پیشتاز به سراسر کشور
    قیمت: 20,000 تومان

درباره نویسنده

is a digital marketing specialist, blogger, and Wordpress engineer from Toronto, Canada. Email: mahmood.

کتابخانه

کلیک کنید و عضو کانال شوید

Mahmood Bashash Telegram Channel کانال تلگرام محمود بشاش
آیا می خواهید بدانید مشکلات وب سایت شما چیست؟
و با رفع آنها، وضعیت وب سایت و درآمد شما بهبود یابد؟
در دوره آموزش رایگان ده روزه من شرکت کنید
تصمیم درستی گرفتید!
برایتان آرزوی موفقیت دارم
خروج
کتابچه رایگان مخصوص شرکت های متوسط و کوچک
استراتژی بازاریابی دیجیتالی

با دریافت این کتابچه رایگان و مختصر، شما قادر خواهید بود تا ایده های جالبی در مورد ساختار اصلی فکری یک استراتژی بازاریابی دیجیتالی کسب کنید و تا میزان زیادی، طراحی و پایه های اصلی بازاریابی دیجیتالی کسب و کار خود را ایجاد کنید.
آیا مایل به دریافت این فایل هستید؟

فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید تا فایل برای شما ارسال شود
درخواست شما ثبت شد
فایل مورد نظر برای شما ارسال خواهد شد