بازاریابی الکترونیکی, محتوای الکترونیک, وبلاگ

تولید یک کهکشان محتوا: افزایش کیفیت و کمیت با استفاده مجدد از محتوای موجود

6 فوریه , 2016  

با بررسی انواع کسب و کارها در فضای آنلاین و سوال هایی که صاحبان وب سایت ها از من می پرسند، کاملا مشخص است که یکی از نقاط درد موجود در این صنعت، کشمکش و مبارزه بین کیفیت و کمیت محتوا است. به نظر می رسد که ما به منظور دیده شدن، کاملا و به درستی احساس کرده ایم که نیاز به تولید و انتشار محتوا در نوبت های بیشتری داریم. با این وجود ما کمبود منابع و محدودیت زمانی را هم احساس می کنیم. تولید محتوای با کیفیت، کاری زمان بر است و نیاز به حوصله، خلاقیت و تمرکز زیادی می باشد و لذا، کاری هزینه بر هم می باشد.

با در نظر گرفتن این کشمکش، تعجبی ندارد که شما به عنوان صاحب یک کسب و کار در فضای آنلاین، با دقت و علاقه در حال خواندن این مقاله هستید.

من این مطلب را با اطمینان دادن به شما در این رابطه آغاز می کنم که شما می توانید با برنامه ریزی صحیح، قادر به ایجاد کمیت و کیفیت در محتوای خودتان باشید. من سه روش را برای کسب کارایی بالاتر به منظور افزایش حجم محتوا و کیفیت بهتر محتوا، مطرح می کنم.

Content-Galaxy

1- محتوا تولید کنید: در ابعاد بزرگ آغاز کنید، تقسیم کنید و پیش بروید

بهترین راه برای استفاده مجدد از محتوای موجود، شروع کار با یک منبع بزرگ محتوایی و سپس شکل دهی و تولید منابع کوچکتر می باشد. من منبع بزرگ یا چندین منبع کوچکتر محتوایی را به عنوان یک کهکشان محتوا توصیف می کنم. یک کهکشان محتوا بجای تشکیل یک هسته ثابت، حرکت می کند، تکامل پیدا می کند و از داخل با بخش های دیگر ارتباط برقرار می کند.

 کاربر عزیز، دسترسی به ادامه مطلب فقط برای اعضاء وب سایت مقدور می باشد.
جهت ورود به وب سایت و دسترسی به ادامه مطلب، لطفا با کلیک این جا، وارد حساب کاربری خود شوید.
چنانچه هنوز در وب سایت عضو نشده اید، می توانید در این جا، یک حساب کاربری برای خود ایجاد نمایید.
در صورتی که قبلا عضو وب سایت بوده اید ولی مشکل دسترسی به مطالب را دارید، لطفا وارد این صفحه شوید و نوع دسترسی خود را به روز رسانی فرمایید.

By  
او می‏تواند به عنوان یک مشاور در زمینه بازاریابی و تجارت الکترونیک، به مدیران صنایع مختلف جهت بهره برداری از اینترنت، نقش مفیدی داشته باشد. همچنین به عنوان یک مدرس علاقمند، قادر به مدیریت دوره های آموزشی جذاب و مفید است. وی توانائی لازم جهت مدیریت پروژه‌های مختلف اینترنتی، از طراحی وب سایت‏های معمولی تا راه اندازی پروژه های تجارت الکترونیک را دارا است.1 Response

  1. […] محتویات قبلی را (در صورت وجود سایت از قبل) تغییر بدهید، تغییرات محتوایی را مشخص […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره نویسنده

is a personal technology columnist at goVisible, Dubai, author and founder of goVisible, a widely-read tech and how-to blog. Email: mahmood.

کتابخانه

کلیک کنید و عضو کانال شوید

Mahmood Bashash Telegram Channel کانال تلگرام محمود بشاش
آیا می خواهید بدانید مشکلات وب سایت شما چیست؟
و با رفع آنها، وضعیت وب سایت و درآمد شما بهبود یابد؟
در دوره آموزش رایگان ده روزه من شرکت کنید
تصمیم درستی گرفتید!
برایتان آرزوی موفقیت دارم
خروج
کتابچه رایگان مخصوص شرکت های متوسط و کوچک
استراتژی بازاریابی دیجیتالی

با دریافت این کتابچه رایگان و مختصر، شما قادر خواهید بود تا ایده های جالبی در مورد ساختار اصلی فکری یک استراتژی بازاریابی دیجیتالی کسب کنید و تا میزان زیادی، طراحی و پایه های اصلی بازاریابی دیجیتالی کسب و کار خود را ایجاد کنید.
آیا مایل به دریافت این فایل هستید؟

فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید تا فایل برای شما ارسال شود
درخواست شما ثبت شد
فایل مورد نظر برای شما ارسال خواهد شد