Listen

وبلاگ

جرات شنیدن داشته باشید

22 آوریل , 2018  

شما به عنوان صاحب یک کسب و کار باید همیشه آمادگی شنیدن پیام ها و نظرات و انتقادهای مخاطبین و مشتری های خود را داشته باشید.

از زمانی که تلگرام امکان ایجاد کانال را معرفی کرد این خطر که کسب و کارها با ساختن کانال ها، به ارتباط یک طرفه با مخاطبین خود عادت کنند افزایش یافت. نگرانی من از این بود که آنها کم کم فراموش کنند که کسب و کاری موفق تر است که بیشتر از سخن گفتن، گوش دهد.

بسیاری از محصولات و خدمات خوب و مشتری پسند بر اساس نظرات و درخواست های واقعی مخاطبین آنها شکل گرفته تا در اتاق های دربسته طوفان فکری مدیران آن کسب و کارها.

پیشنهاد می کنم برای کسب و کار خود روش های گفتگوی دو طرفه با مخاطبین و مشتری های خود را انتخاب کنید. مثلا به جای کانال در تلگرام از گروه استفاده کنید. امکان کامنت و ثبت دیدگاه روی پست های وبلاگ خود را نبندید. در وب سایت خود امکان چت آنلاین طراحی کنید، از گروه های فیسبوک استفاده کنید. در لینکدین گروه بسازید.

خلاصه تا جایی که ممکن است از برقراری ارتباط یک سویه با مخاطب بپرهیزید و تا جایی که می توانید به آنها آزادی بدهید تا حرفشان را به شما بگویند. آنها در صحبت های خود اطلاعات ارزشمندی که برای برند شما بسیار مهم خواهد بود را به شما خواهند گفت.

By


1 Response

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره نویسنده

is a digital marketing specialist, blogger, and Wordpress engineer from Toronto, Canada. Email: mahmood.

کتابخانه

کلیک کنید و عضو کانال شوید

Mahmood Bashash Telegram Channel کانال تلگرام محمود بشاش
آیا می خواهید بدانید مشکلات وب سایت شما چیست؟
و با رفع آنها، وضعیت وب سایت و درآمد شما بهبود یابد؟
در دوره آموزش رایگان ده روزه من شرکت کنید
تصمیم درستی گرفتید!
برایتان آرزوی موفقیت دارم
خروج
کتابچه رایگان مخصوص شرکت های متوسط و کوچک
استراتژی بازاریابی دیجیتالی

با دریافت این کتابچه رایگان و مختصر، شما قادر خواهید بود تا ایده های جالبی در مورد ساختار اصلی فکری یک استراتژی بازاریابی دیجیتالی کسب کنید و تا میزان زیادی، طراحی و پایه های اصلی بازاریابی دیجیتالی کسب و کار خود را ایجاد کنید.
آیا مایل به دریافت این فایل هستید؟

فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید تا فایل برای شما ارسال شود
درخواست شما ثبت شد
فایل مورد نظر برای شما ارسال خواهد شد