ویدئو آموزشی: سه پایه مهم ترافیک در دیجیتال مارکتینگ

آنچه در این ویدئوی بیست دقیقه ای خواهید آموخت، تحول چشمگیری در نحوه نگرش شما به ترافیک دیجیتال بوجود خواهد آورد

همه متخصصین و مشاورین و مدرسین و صاحبان ایده در زمینه بازاریابی دیجیتال را در یک اتاق جمع کنید! بعد ببینید آیا حتی یکی از آنها را می توانید نام ببرید که اهمیت “ترافیک بازدید کننده” را به عنوان مهم ترین عامل موفقیت یک کسب و کار در فضای آنلاین، قبول نداشته باشد و یا نسبت به آن شک داشته باشد؟

همه ما هم که دارای وب سایت یا وبلاگ هستیم، خدمات تحت وب ارائه می کنیم، آموزش می دهیم، فروش آنلاین داریم و همه ما بدون استثنا، برای یک هدف مشترک تلاش می کنیم و آن هم عبارت است از افزایش بازدید کننده وب سایت.

مهم ترین و بیشترین سوالی هم که از من پرسیده شده تا امروز در همین مورد بوده است. البته سوال ها به شکل های مختلفی مطرح می شوند ولی در واقع همه آنها به یک نقطه ختم می گردند و آن همه عبارت است از اینکه: چگونه ترافیک وب سایت خودم را افزایش دهم؟

من طبق تجربه این چند سال به یک نتیجه جالب رسیده ام و آن هم این است که هنوز خیلی از ما، انواع مختلف ترافیک و یا بهتر بگویم، منابع ترافیک را، نمی دانیم و مقایسه هایی انجام می دهیم که از پایه، اشتباه است.

مثلا این سوال: آیا ایمیل مارکتینگ بهتر است یا سئو؟ آیا بودجه تبلیغات در گوگل بهتر است یا بازاریابی محتوایی؟ آیا شبکه های اجتماعی مهم تر هستند یا وب سایت خودمان؟ اصلا فلانی گفته وب سایت دیگه موضوع قدیمی و مرده است و باید مثلا فقط در تلگرام فعال باشم. یا فلان مشاور گفته ایمیل مارکتینگ قدیمی شده و کارآیی ندارد و باید به سئو اولویت بدهیم.

ببین دوست من، اگر شما بتونید بین سه نوع مسیر یا منبع ایجاد یا جذب ترافیک تفات قائل بشی، اونوقت خیلی سنجیده تر و با دید بازتری می تونی برای انتخاب بهترین روش، تصمیم بگیری.

من در این ویدئو سه پایه مهم ترافیک در فضای وب و دیجیتال را توضیح داده ام.
مشکلی که بسیاری از کارآفرینان و استارتاپ ها در زمان شروع فعالیت در فضای آنلاین دارند این است که نمی توانند مرز مشخص و تعریف شده ای بین سه نوع ترافیک مهم را تشخیص دهند و لذا نمی تواند استراتژی مشخصی برای معرفی خدمات خود در فضای آنلاین و ارتقاء ترافیک فضای آنلاین خود طراحی کنند.
این موضوع باعث می شود که زمان و هزینه زیادی صرف کنند ولی در نهایت، بازدهی مورد نظر را بدست نیاورند و چه بسیار کسب و کارهایی که به همین دلیل، کاملا با شکست روبرو شده و تمام رویاهای صاحب آن ایده و کسب وکار، بی نتیجه مانده است.
در این ویدئو که به زبان خیلی ساده بیان شده، ذهن شما با شنیدن نام و تعریف این سه نوع ترافیک، با پنجره جدید و رویکرد جدیدی روبرو می شود که شاید تا امروز، با این رویکرد به موضوع ترافیک وب نگاه نکرده باشید.
خیلی از سوال های شما که ممکن است مدت های طولانی بدون پاسخ مانده باشند، با تحلیل این ویدئو، به جواب خواهند رسید.

درباره نویسنده

is a personal technology columnist at goVisible, Dubai, author and founder of goVisible, a widely-read tech and how-to blog. Email: mahmood.

کتابخانه

کلیک کنید و عضو کانال شوید

Mahmood Bashash Telegram Channel کانال تلگرام محمود بشاش
آیا می خواهید بدانید مشکلات وب سایت شما چیست؟
و با رفع آنها، وضعیت وب سایت و درآمد شما بهبود یابد؟
در دوره آموزش رایگان ده روزه من شرکت کنید
تصمیم درستی گرفتید!
برایتان آرزوی موفقیت دارم
خروج
کتابچه رایگان مخصوص شرکت های متوسط و کوچک
استراتژی بازاریابی دیجیتالی

با دریافت این کتابچه رایگان و مختصر، شما قادر خواهید بود تا ایده های جالبی در مورد ساختار اصلی فکری یک استراتژی بازاریابی دیجیتالی کسب کنید و تا میزان زیادی، طراحی و پایه های اصلی بازاریابی دیجیتالی کسب و کار خود را ایجاد کنید.
آیا مایل به دریافت این فایل هستید؟

فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید تا فایل برای شما ارسال شود
درخواست شما ثبت شد
فایل مورد نظر برای شما ارسال خواهد شد