خدمات مشاوره

جهت استفاده از خدمات مشاوره در زمینه بازاریابی دیجیتال، شبکه های اجتماعی و بازاریابی اینترنتی، یکی از بسته های زیر را انتخاب نمایید.

لطفا توجه فرمایید که خدمات مشاوره مستقیما توسط اینجانب و از راه دور از طریق دستگاه های ارتباطی آنلاین مثل اسکایپ، واتسپ، تلگرام و ایمیل ارائه خواهد شد.

خدمات مشاوره ساعتی شامل موارد زیر خواهد بود:

پاسخ به سوال های شما در مورد موضوعات مرتبط با بازاریابی دیجیتال. مهم ترین بخش مشاوره، شامل پاسخگویی به سوال های شما است. این سوال ها هرچه دقیق تر مطرح شوند، پاسخ های دریافتی هم دقیق تر و موثر تر خواهند بود.

بررسی وب سایت و کانال های اجتماعی شما و ارائه توصیه هایی برای بهینه نمودن آنها. بر اساس میزان زمان مورد نیاز، لینک هایی که شما درخواست کنید را بررسی خواهم کرد و مشکلات احتمالی و توصیه های لازم برای بهتر شدن آنها را ارائه خواهم نمود.

معرفی ابزارهایی که به شما در بهبود فعالیت های آنلاین شما کمک خواهند کرد. در حد امکان و در صورت وجود ابزارهایی که بتوانم به شما پیشنهاد دهم تا از آنها برای بهبود فعالیت های آنلاین خود استفاده کنید، آنها را معرفی خواهم کرد.

لطفا توجه فرمایید که مشاوره به معنی کمک به شما در انتخاب یک مسیر از میان چند مسیری است که جلوی پای شما وجود دارد. در نهایت این شما خواهید بود که باید بر اساس تمامی دانش و تسلط خود بر کسب و کارتان، بهترین گزینه را انتخاب نمایید. ارائه راه کارهای 100% دقیق و تضمینی و یا گارانتی نمودن میزان نتیجه حاصل از مشاوره ها، غیر ممکن است و من هم در این موارد نمی توانم مسئولیتی قبول کنم.

همچنین ورود به موضوعات تحلیلی که نیاز به مطالعه نوع کسب و کار شما به طور اختصاصی و جمع آوری دیتای لازم برای تحلیل نیازهای خاص شما دارد، خارج از موضوع خدمات مشاوره ساعتی می باشد.

[purchase_link id=”1639″ text=”Add to Cart” style=”button” color=”blue”]

درباره نویسنده

is a digital marketing specialist, blogger, and Wordpress engineer from Toronto, Canada. Email: mahmood.

کتابخانه

کلیک کنید و عضو کانال شوید

Mahmood Bashash Telegram Channel کانال تلگرام محمود بشاش
آیا می خواهید بدانید مشکلات وب سایت شما چیست؟
و با رفع آنها، وضعیت وب سایت و درآمد شما بهبود یابد؟
در دوره آموزش رایگان ده روزه من شرکت کنید
تصمیم درستی گرفتید!
برایتان آرزوی موفقیت دارم
خروج
کتابچه رایگان مخصوص شرکت های متوسط و کوچک
استراتژی بازاریابی دیجیتالی

با دریافت این کتابچه رایگان و مختصر، شما قادر خواهید بود تا ایده های جالبی در مورد ساختار اصلی فکری یک استراتژی بازاریابی دیجیتالی کسب کنید و تا میزان زیادی، طراحی و پایه های اصلی بازاریابی دیجیتالی کسب و کار خود را ایجاد کنید.
آیا مایل به دریافت این فایل هستید؟

فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید تا فایل برای شما ارسال شود
درخواست شما ثبت شد
فایل مورد نظر برای شما ارسال خواهد شد