دوست عزیز، اگر شما جزو آن دسته از افراد هستید که ابزار تلگرام را برای دریافت محتوای آموزنده و مفید در زمینه بازاریابی و کسب و کار در فضای آنلاین انتخاب کرده اید ولی مثل خیلی افراد مشابه دیگر، از عضویت در کانال های متعدد و مشابه و خواندن اطلاعات تکراری که در میان تبلیغات غیر مرتبط با موضوع مورد علاقه شما، محو شده اند، خسته شده اید، باید بگویم که کانال من، دقیقا برای شما ساخته شده است.

من هم مثل شما در روزهای اول آشنایی با ابزار تلگرام، در هر کانالی که نام آن نزدیک به موضوع مورد علاقه من بود عضو می شدم، با این امید که مدیر یکی از این کانال ها، خودش فردی دارای دانش و تجربه باشد و به جای ارسال تبلیغات و معرفی کانال های بی ربط، چند سطری هم مطالب مفید و کاربردی بنویسد. ولی متاسفانه متوجه شدم که این امید بیهوده است و بسیاری از کانال هایی که نام های اغوا کننده ای بر خود گذاشته اند، فقط و فقط با هدف افزایش اعضاء کانال و درآمد از فروش تبلیغات نا مرتبط، این نوع کانال ها را ساخته اند و هنرشان، کپی محتوای سایر کانال ها و خوراندن آنها به اعضاء کانالشان است.

من دقیقا می دانم شما به دلیل کمبود وقت، مثل من، به کانال هایی علاقه دارید که محتوای مرتبط و مفید و بر اساس تجارب و دانش علمی افراد گرداننده کانال، برای شما ارسال کنند.
همچنین می دانم شما تمایل دارید تا با مدیران کانال در ارتباط باشید، سوال های خود را بپرسید و پاسخ های مناسب دریافت کنید.

در این شرایط، من سعی کرده ام کانال اختصاصی که به نام خودم ایجاد کرده ام، دارای این خصوصیات باشد و خودم را جای شما بگذارم و قبل از ارسال مطالب، یک بار از خودم سوال کنم: آیا واقعا این مطلب برای اعضاء کانال من، مفید خواهد بود؟

از شما دعوت می کنم عضو کانال من شوید و مطالب قبلی را بررسی کنید و مدتی هم از مطالب جدیدی که ارسال خواهد شد استفاده کنید. سوال مطرح کنید و میزان تعهد من به پاسخگویی را آزمایش کنید.
هر زمان که دیدید کانال من هم مثل بقیه است و برای شما فایده ای ندارد، می توانید به راحتی از کانال خارج شوید. و اگر دیدید کانال مفیدی است، آن را به دوستان خود هم معرفی کنید.

جهت عضویت در کانال می توایند در نرم افزار تلگرام، وارد کانال [email protected] شوید و روی علامت Join+ کلیک نمایید. یا می توایند مستقیم روی آدرس زیر کلیک نمایید و عضو شوید:

لطفا این جا را کلیک نمایید

کانال تلگرام آموزش بازاریابی و افزایش فروش و افزایش مشتری محمود بشاش


موفق باشید.