آیا شما هم از تغییرات سریع در فناوری های تاثیر گذار در کسب و کار خود، مثل شبکه های اجتماعی، مفاهیم بازاریابی و روش های جدید آنلاین، حسابی سردرگم و نا امید شده اید؟ این موضوع اعصاب شما را به هم ریخته؟

شما هم مانند اکثر کارآفرینان و صاحبان کسب و کارهای متوسط و کوچک، از اینکه خود واقعیتان را به مشتری نشان دهید و ارتباط موثر و بلند مدت با او برقرار کنید، احساس شکست و نا امیدی می کنید؟

آیا احساس می کنید که رقبای شما، در استفاده از فناوری های نوین و ابزارهای جدید در کسب و کارها، از شما پیشی گرفته اند و درآمدهای بسیار بیشتری نسبت به شما دارند؟

آنقدر سرتان شلوغ هست که حتی فکر استفاده از شبکه های اجتماعی در افزایش مشتری و فروش بیشتر در کسب و کارتان را هم نمی کنید؟

از بی برنامگی در تدوین یک طرح جامع و موثر استفاده از شبکه های اجتماعی و گوش دادن به حرف این و آن و انجام هر چیزی که سایرین به شما می گویند، بدون اینکه نتیجه ملموسی گرفته باشید، حسابی عصبانی و خسته هستید؟

حتما خیلی دلتان می خواست که کسی پیدا شود که به جای اینکه به شما بگوید چه کار کنید و چه کار نکنید، آنها را جلوی چشم شما انجام می داد و نتیجه آن را احساس می کردید؟

آیا اخیرا نیروی جدیدی برای شرکت خود استخدام کرده اید و از اینکه او در استفاده و به کار گیری امکانات آنلاین و شبکه های اجتماعی، دچار اشتباه شود و به کسب و کار شما لطمه وارد کند، شدیدا نگران هستید؟

حتی اگر یکی از موارد بالا در مورد شما صادق باشد، باید به شما تبریک بگویم که جای درستی آمده اید…

آکادمی طنین متشکل از گروهی از افراد صاحب دانش، تخصص، تجربه و علاقمند به آموزش، دقیقا همان جایی است که برای کارآفرینان و صاحبان کسب و کارهای متوسط و کوچک ساخته شده. شما هر سطح از دانش و بودجه ای که داشته باشید، می توانید از امکانات این گروه بهره مند شوید.

این جا است که آکادمی طنین به کمک شما می آید

زمانی که من اولین قدم در شروع کسب و کار آنلاین خود را برداشتم، اوه، حدود سال 2001 میلادی بود. آن زمان، دسترسی به اینترنت از طریق ارتباط های کند مودم و حتی در اکثر مواقع، فقط از طریق مرورگرهای متنی ممکن بود و سطح توقع و دسترسی به اطلاعات هم محدود بود به وب سایت یاهو! دسترسی به منابع، متخصصین و مربیانی که بتوان از آنها یاد گرفت، بسیار محدود بود. ولی امروزه، ما در دنیایی از اطلاعات و امکانات غرق شده ایم و هر روز افراد جدیدی پیدا می شوند که به ما می گویند چه کاری انجام دهید یا انجام ندهیم. حالا مشکل ما این هست که از میان این همه پیشنهاد ها، تشخیص دهیم که کدام درست است و کدام می تواند کسب و کار ما را زمین بزند!

من محمود بشاش هستم و خیلی از شما من را از طریق وب سایت و وبلاگ شخصی ام که از همان سال های 2001 فعال بوده، مقالات من که در روزنامه ها و مجله های معتبر چاپ شده در ایران و خارج از ایران ، کتاب های آنلاین و چاپ شده من، دوره های آموزشی و خبرنامه ها و سخنرانی های من، می شناسید.

در تمام این مدت که من از روش های مختلف مثل استفاده از فضای آنلاین، جلسات رو در رو، سمینارها و غیره با مخاطبین خود که شامل کارآفرینان و شرکت های کوچک تا موسسات بزرگ و بانک ها بوده اند، هدف اصلی من همیشه این بوده که راه کارهایی را ارئه دهم تا به مخاطبین من کمک کند که با استفاده از فضای آنلاین، کسب و کار خود را رونق داده، مشتری و درآمد بیشتری کسب کنند.

خلاصه اینکه شما الآن جای درستی آمده اید!

بالاخره شما از جستجو برای پیدا کردن ابزار مناسب، نرم افزار بعدی که باید خریداری کنید، یا اعتماد به متخصص بعدی که به شما پیشنهاداتی خواهد داد، راحت شدید!

آکادمی طنین مخصوص صاحبان کسب و کارها و کارآفرینانی که حسابی سرشان شلوغ است طراحی شده است. شما فقط با صرف 30 دقیقه وقت در روز، می توانید در استفاده از شبکه های اجتماعی و ابزار های آنلاین، بهره مند شوید.

چیزی که بیشترین ارزش را برای شما دارد – زمان

شما وقت کافی برای انتخاب بهترین راه کار، یادگرفتن آن روش ها و به کارگیری در کسب و کار خود را ندارید، درسته؟ ما دوست داریم همه چیز ساده و اجرایی باشد. ما در حال مدیریت یک کسب و کار هستیم و زمان مهم ترین سرمایه ما است.

شکار کردن منابع و ابزار خوب، اعصاب می خواهد

این دقیقا همان فلسفه وجودی آکادمی طنین است که به صاحبان کسب و کارها، بهترین ابزار و روش ها و بهترین پیشنهادها و مشاوره ها را گلچین کند و ارائه دهد. دیگر نیازی به شکار ندارید!

کار ما چی هست؟

اطلاعات به روز

ابزارهای مورد استفاده در کسب و کار، ابزارهای آنلاین، شبکه های اجتماعی، همه و همه به طور روزانه در حال تغییر و تحول هستند. تمرکز ما بر شبکه های اجتماعی و ابزار و روش های آنلاین و ارائه جدید ترین آنها به شما است.

ارائه اخبار مرتبط با فناوری، مفید و گلچین شده

مربیانی که در آکادمی طنین فعال هستند، باید هر روز در جریان اخبار جدید باشند و خود را به روز کنند. این اخباری است که به شما به عنوان صاحب یک کسب و کار، ایده های جدید و تاثیرگذاری را منتقل خواهد کرد، ضمن اینکه تمرکز شما را بر هم نخواهد زد.

دریافت کمک مستقیم از متخصصین

آکادمی طنین، در کنار من، از دانش و تجربه متخصصینی در حوزه های بازاریابی، فروش، برندسازی، مدیریت، مالی و غیره استفاده می کند و تمامی این دانش و تجربه، در خدمت شما است.

از فضای غبار آلود و مبهم، به کمک متخصصین این حوزه، خارج شوید

آکادمی طنین مثل یک خانواده است که از تخصص و تجربه معروف ترین و شناخته شده ترین افراد در حوزه های مرتبط بهره مند است و مانند اعضاء یک خانواده، همه به یکدیگر، مستقیم و غیر مستقیم، کمک خواهند کرد.

دسترسی لحظه ای و دائمی از طریق فیسبوک!

دسترسی به همه اطلاعات در طول مدت زمان عضویت در گروه، دسترسی به داستان های موفقیت و شکست اعضاء، دسترسی به متخصصین و مربیان گروه و همه امکانات دیگر گروه از طریق روشی ساده، فراگیر و قابل استفاده از طریق همه انواع مرورگرها و دستگاه های رایانه ای و موبایل، امکان پذیر می باشد.


آنچه در مدت زمان عضویت در گروه دریافت خواهید کرد:

احساس بسیار خوب عضویت در یک گروه که همه به یکدیگر کمک خواهند کرد.
درگیر نمودن شما با سناریو های چالش برانگیزی که به تغییر و تصحیح رفتار شما در شبکه های اجتماعی کمک خواهد کرد.
ایده های هفتگی که به شما در اشاعه پیام خود و جذب هوادار، لینک، ارتباطات تجاری جدید و غیره کمک خواهند کرد.
جلسات و سمینارهای آنلاین از طریق اینترنت (وبینار) در موضوعات تخصصی و کاربردی.
پیام های مدیریتی و انگیزشی، اندرزها، توصیه های موفقیت در کسب و کار از طرف متخصصین، افراد با تجربه و سرشناس در حوزه های مختلف کسب و کار شما.
جوایز، راهنمایی ها، کتاب ها، مقاله ها و مستنداتی که در رشد و ارتقاء کسب و کار شما موثر خواهند بود.
دریافت راهنمایی و کمک و پاسخ به سوال های شما که در طول مدت زمان عضویت شما در گروه، در اسرع وقت و با دقت، توسط من و سایر متخصصین گروه، پاسخ داده خواهند شد.
نظارت کامل و دقیق محمود بشاش بر تمامی فعالیت های گروه شامل اعضاء گروه و همچنین مربیان و متخصصین گروه.
دریافت تخفیف های ویژه، کتاب ها، برنامه های آموزشی مکمل و غیره.
دریافت کارت عضویت ویژه گروه که شما را نسبت به رقبای خود متمایز خواهد کرد و به مخاطبینتان ثابت خواهد کرد که در زمینه یادگیری برای ارائه خدمات بهتر به آنها، پیشتاز هستید.
استفاده از امکانات ویژه ای که همکاران تجاری ما در انواع خدمات دیگر، مثل، مراکز آموزشی، سازمان ها، شرکت های خدماتی، رستوران ها، مراکز ورزشی و تفریحی و غیره، به دارندگان کارت عضویت آکادمی طنین، ارائه خواهند نمود.
و خیلی بیشتر از این ها!

Small Medium Business (SMB) Art

آکادمی طنین مخصوص شما طراحی شده است چنانچه…

فکر می کنید برای به کار گیری این همه ابزار و امکانات وقت ندارید

ابزارها و پیشنهاداتی که ما به اعضاء گروه ارائه خواهیم کرد، بر این فرض استوار خواهند بود که در حداقل زمان ممکن، قابل پیاده سازی و استفاده باشند.

به توصیه های کاملا تخصصی و دقیق نیاز دارید

ما، در آکادمی طنین بر این باور هستیم که شما علاوه بر توصیه های عمومی و قابل استفاده برای همه اعضاء، نیاز دارید تا موارد خاص کسب و کارتان، به طور اختصاصی و ویژه، مورد بررسی قرار گرفته و راه کارهای خاص برای آنها ارائه گردند.

هنوز از تخصص کارآفرینی و کسب و کار کوچک خود درآمدی ندارید

اکثر کارآفرین ها توقع دارند همه چیز باید رو به راه و عالی باشد تا آنها قادر به فعالیت و درآمد زایی باشند. بد تر از این، آنها از امکانات شبکه های اجتماعی و فضای آنلاین، به شکل نادرست استفاده می کنند و توقع موفقیت هم دارند! با عضویت در آکادمی طنین، شما قبل از رفتن به مسیر اشتباه، آکاه خواهید شد.

بودجه محدودی برای یادگیری و استفاده از ابزار و امکانات دارید

بودجه شما خیلی کم هست؟ یا در برخی موارد، اصلا خبری از بودجه نیست؟ من هم دقیقا در همین وضعیت شما بوده ام. در این شرایط، شبکه های اجتماعی، بهترین کانال بازاریابی برای کسب و کار شما خواهند بود. این ابزار، در طول تاریخ کسب و کار بشر، هیچوقت با این هزینه های کم و حتی رایگان، در دسترس نبوده اند و حتما قادر به تغییر وضعیت کسب و کار شما خواهند بود، اگر درست استفاده شوند!

من آکادمی طنین را به این دلیل طراحی کرده ام که به وضوح این نیاز را در مدیران شرکت های کوچک و متوسط و همچنین کارآفرینان می بینم که برای انتخاب بهترین منابع اطلاعاتی، انتخاب یک فرد متخصص و قابل اطمینان و تشخیص روش های درست بازاریابی نسبت به روش های غلط و حتی خطرناک، دچار سردرگمی هستند.

عضویت در آکادمی طنین نه تنها بسیار ارزان تر از استخدام نیروی متخصص در زمینه بازاریابی و شبکه های اجتماعی است بلکه ما یک تیم متخصص و کامل را در اختیار اعضاء قرار می دهیم.

این یک موقعیت بسیار عالی و استثنایی است. فقط باید یک تصمیم جدی بگیرید، همین حالا…

اگر شما از آن دسته از کارآفرین ها هستید که زحمات زیادی برای یادگیری مفاهیم، روش ها، ابزار و استانداردهای بازاریابی آنلاین و شبکه های اجتماعی صرف کرده اید و بر این باور هستید که حتما باید راه ساده تری هم وجود داشته باشد، آنگاه شما بهترین کاندید برای عضویت در آکادمی طنین هستید.

اگر شما صاحب کسب و کار کوچکی هستید که زحمات زیادی برای فراگیری مفاهیم بازاریابی، مدیریت منابع انسانی، آموزش پرسنل و موضوعات مرتبط متحمل شده اید و حالا زمان گسترش کار و فعالیت شما است و نیاز به کسب دانش های مدرن و به روز و هماهنگی با سرعت رو به رشد فضای آنلاین و شبکه های اجتماعی و به کار گیری آنها در کسب و کار خود را حس می کنید، آنوقت، شما بهترین کاندید برای عضویت در آکادمی طنین هستید.

پس همین حالا اقدام کنید و به آکادمی طنین بپیوندید و از منابع، اطلاعات، آموزش ها، همفکری ها و پند و اندرزهای مربیان و سایر اعضاء گروه، بهره مند شوید.

هرچه زودتر اقدام کنید، زودتر به منابع و آموزش ها و همه خدماتی که آکادمی طنین برای اعضاء خود طراحی کرده، دسترسی پیدا خواهید کرد و خواهید دید که کسانی که قبل از شما عضو شده اند، به میزان زیادی نسبت به شما، جلوترهستند و چه بسا، در میان این گروه از پیشرو ها، رقبای شما هم باشند.