instagram

وبلاگ

تبلیغات در اینستاگرام به چه قیمت؟

8 اکتبر , 2017  

دوستان عزیز، این روزها زیاد می شنویم که خدمات تبلیغات در فیسبوک و اینستاگرام از طرف برخی از شرکت ها ارائه می شود که به عقیده من می تواند خدمات بسیار مفیدی برای رونق کسب و کارها در اینستاگرام باشد ولی نکته بدی که اتفاق افتاده و به نظرم به دلیل عدم آگاهی شرکت های ارائه دهنده این خدمات و یا عدم آگاهی کارفرما ها می تواند اتفاق افتاده باشد این است که اعداد و ارقام عجیب و غریبی برای این خدمات ارائه می شود که نیاز به دقت بیشتری از طرف شما دارد. مثلا ۲ میلیون تومان خدمات تبلیغ در فیسبوک و اینستاگرام.
ببینید دوستان، تبلیغ در فیسبوک و اینستاگرام دقیقا مثل تبلیغات در گوگل از نوع پرداخت بابت کلیک (PPC) است. یعنی شما یک بودجه مشخص می کنید و بر اساس اون تبلیغ را در فیسبوک یا اینستاگرام تعریف می کنید و بعد بر اساس تعداد کلیک ها یا نمایش ها، شارژ می شوید.
میزان بودجه هم تحت کنترل خود شما است. از بودجه های اندک مثلا روزی ۱۰دلار می توانید شروع کنید تا صدها دلار و عدد ثابت مشخصی برای این خدمات نیست.
به همین دلیل بسته هایی که یک نرخ ثابت و مشخص دارند بدون ذکر این موضوع که مثلا این ۲ میلیون تومان قرار است صرف چه تعداد کلیک یا نمایش شود، غیر علمی هستند و باید بیشتر دقت کنید تا بودجه شما هدر نرود و در نهایت خدمات کیفی هم دریافت نکنید.
در واقع شرکتی که این خدمات را قرار است ارائه دهد باید بگوید از این مثلا ۲ میلیون تومان، چه میزان هزینه خدمات خود شرکت و چه میزان عددی است که به فیسبوک پراخت خواهد شد.
اگر در این موارد نیاز به مشاوره داشته باشید خوشحال میشم بتونم کمکی ارائه دهم. کافی است فرم موجود در این صفحه را تکمیل و ارسل نمایید:www.yekmentor.com

By


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره نویسنده

is a digital marketing specialist, blogger, and Wordpress engineer from Toronto, Canada. Email: mahmood.

کتابخانه

کلیک کنید و عضو کانال شوید

Mahmood Bashash Telegram Channel کانال تلگرام محمود بشاش
آیا می خواهید بدانید مشکلات وب سایت شما چیست؟
و با رفع آنها، وضعیت وب سایت و درآمد شما بهبود یابد؟
در دوره آموزش رایگان ده روزه من شرکت کنید
تصمیم درستی گرفتید!
برایتان آرزوی موفقیت دارم
خروج
کتابچه رایگان مخصوص شرکت های متوسط و کوچک
استراتژی بازاریابی دیجیتالی

با دریافت این کتابچه رایگان و مختصر، شما قادر خواهید بود تا ایده های جالبی در مورد ساختار اصلی فکری یک استراتژی بازاریابی دیجیتالی کسب کنید و تا میزان زیادی، طراحی و پایه های اصلی بازاریابی دیجیتالی کسب و کار خود را ایجاد کنید.
آیا مایل به دریافت این فایل هستید؟

فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید تا فایل برای شما ارسال شود
درخواست شما ثبت شد
فایل مورد نظر برای شما ارسال خواهد شد