من اطلاعات کاملی در مورد شما ندارم، اما زمانی که خودم ایمیلی را بر روی گوشی موبایل دریافت می کنم و متوجه می شوم که برای تشخیص دادن و خواندن کلمات نیاز به باریک کردن چشم های خودم دارم، فورا اقدام به پاک کردن آن می کنم. ایمیل هایی که من آنها را پاک می کنم، جزء هرزنامه ها یا پیغام های غیر شخصی طبقه بندی نمی شوند- تنها مشکل آنها بهینه سازی ضعیف آنها برای دستگاه های موبایل می باشد. البته من تنها کسی نیستم که اقدام به انجام این کار می کند.
در حقیقت، در زمان ارسال این مطلب، 49% از پاسخ دهندگان به سوالات این تحقیق اعلام کرده اند که از بین ایمیل هایی که هر روز دریافت می کنند، تنها 25 مورد یا حتی کمتر از ایمیل های دریافتی آنها هرزنامه می باشد. این تعداد کمترین تعدادی است که در مجموع از بین 3304 نفر شرکت کننده می توانند به آن اشاره کنند.
اگر تنها تعداد اندکی از تمامی ایمیل های دریافتی در طی یک روز را ایمیل های هرز تشکیل دهند، این بدان معناست که شما از شانس خوبی برای رقابت کردن با دیگران در درون صندوق پستی مخاطبین خود برخوردار می باشید. البته آمادگی شما برای نمایش داده شدن بر روی صفحات موبایل تنها موضوعی است که می تواند موجب شکست یا موفقیت شما در این عرصه شود.

15 نمونه از اطلاعات آماری که در پی می آید، دلایل آن را توضیح می دهند:

مورد اول: استفاده از موبایل برای خواندن ایمیل ها در حال افزایش می باشد

1) 74% از صاحبان گوشی های هوشمند از دستگاه های خود برای چک کردن ایمیل های خودشان استفاده می کنند.
2) دستگاه های موبایل بخش عمده ای از ایمیل های باز شده را تشکیل می دهند که این مقدار در حدود 51% می باشد.
3) 68% از ایمیل های جی میل و یاهو بر روی دستگاه های موبایل باز می شوند.
4) تا پایان سال 2014، انتظار می رود مجموع کاربران موبایل که از دستگاه های خود برای باز کردن ایمیل ها استفاده می کنند در مجموع به 2.2 میلیارد نفر می رسد. تا این زمان، انتظار می رود 80% کاربران ایمیل به حساب های ایمیل خود از طریق دستگاه های موبایل دسترسی داشته باشند.
نکته اصلی؟ ایمیل هایی کاربر پسند برای استفاده کنندگان از دستگاه موبایل آماده کنید
کاربران بسیار زیادی در حال دسترسی به ایمیل های دریافتی خود از طریق دستگاه موبایل خودشان هستند و این تعداد پیوسته در حال افزایش می باشد. به منظور دریافت نتایج موثر از کمپین های بازاریابی ایمیلی خودتان، باید بررسی کنید و اطمینان کسب کنید که هر یک از آن ایمیل ها آمادگی خوانده شدن توسط آن 74% از صاحبان تلفن همراهی که برای خواندن ایمیل های خود از دستگاه موبایل استفاده می کنند را دارا باشند.

فقط عضوهای وب سایت به ادامه مطلب دسترسی دارند