اخبار

اجرای سمینار در مدرسه توحید پسران دبی

31 اکتبر , 2010  

تا این تاریخ یعنی اواخر آوریل 2010 سه مورد سمینار در مدرسه توحید اجرا شده است. موضوعات این سمینار ها در مورد اینترنت و تایثیرات آن بر زندگی و کسب و کار ما در قرن 21 بوده است. دو مورد از این سمینار ها برای خانواده ها و یک مورد آن برای دانش آموزان برگزار شده است.

این سمینار ها با همکاری مدیران و دست اندرکاران مردسه توحید و در جهت نشر فرهنگ آشنایی و استفاده بهتر از اینترنت اجرا شده است و خانواده ها در ساعت مناسبی از روز در فضای بسیار دوستانه و با کیفیت و همچنین پذیرایی مختصری از طرف مدرسه، در این سمینار ها شرکت نموده اند.

هدف این است که اجرای این سمینارها ادامه داشته باشد. موضوعات هر سمینار بر اساس بازخورهای دریافتی از طرف شرکت کنندگان و یا صلاحدید مدیریت مدرسه انتخاب می شود.

با توجه به فضای کافی محل اجرای سمینار، امکان شرکت افراد علاقمند دیگری که جزو خانواده های دانش آموزان مدرسه توحید نباشند هم وجود دارد.

 

,

By  -    
او می‏تواند به عنوان یک مشاور در زمینه بازاریابی و تجارت الکترونیک، به مدیران صنایع مختلف جهت بهره برداری از اینترنت، نقش مفیدی داشته باشد. همچنین به عنوان یک مدرس علاقمند، قادر به مدیریت دوره های آموزشی جذاب و مفید است. وی توانائی لازم جهت مدیریت پروژه‌های مختلف اینترنتی، از طراحی وب سایت‏های معمولی تا راه اندازی پروژه های تجارت الکترونیک را دارا است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره نویسنده

is a digital marketing specialist, blogger, and Wordpress engineer from Toronto, Canada. Email: mahmood.

کتابخانه

کلیک کنید و عضو کانال شوید

Mahmood Bashash Telegram Channel کانال تلگرام محمود بشاش
آیا می خواهید بدانید مشکلات وب سایت شما چیست؟
و با رفع آنها، وضعیت وب سایت و درآمد شما بهبود یابد؟
در دوره آموزش رایگان ده روزه من شرکت کنید
تصمیم درستی گرفتید!
برایتان آرزوی موفقیت دارم
خروج
کتابچه رایگان مخصوص شرکت های متوسط و کوچک
استراتژی بازاریابی دیجیتالی

با دریافت این کتابچه رایگان و مختصر، شما قادر خواهید بود تا ایده های جالبی در مورد ساختار اصلی فکری یک استراتژی بازاریابی دیجیتالی کسب کنید و تا میزان زیادی، طراحی و پایه های اصلی بازاریابی دیجیتالی کسب و کار خود را ایجاد کنید.
آیا مایل به دریافت این فایل هستید؟

فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید تا فایل برای شما ارسال شود
درخواست شما ثبت شد
فایل مورد نظر برای شما ارسال خواهد شد