کتاب الکترونیکی آموزش کسب و کار در فضای آنلاین محمود بشاش

ebook, وبلاگ

کتاب الکترونیکی: رمز و راز های کسب درآمد نا محدود از اینترنت

28 دسامبر , 2011  

مهم ترین سوالی که همواره در ذهن جوانان و علاقمندان به تجارت اینترنتی بوجود می‏آید، در مورد محصول یا محصولات مناسب جهت فروش از طریق این شبکه جهانی ‏است.
شاید قبل از این سوال، که ممکن است فقط برای آن دسته از افراد پیش بیاید که مطالعه کافی در مورد روش‌های کسب درآمد از اینترنت دارند، جوانان بسیاری تحت تاثیر تبلیغات متعدد و مطالب بسیار فراوانی در اینترنت قرار بگیرند که با شعارهای کسب درآمد نامحدود یا یک شبه میلیونر شدن از طریق اینترنت، دچار تصورات بسیار غلط از نحوه کسب درآمد از اینترنت می‏شوند. سوال اصلی این افراد این است که چطور از طریق اینترنت ثروتمند شویم؟

اینترنت هم مانند بسیاری از منابع اطلاعاتی و محیط‏های الکترونیکی، برای همه ما موقعیت‏های مختلف کسب درآمد را ایجاد می‏کند. تعداد این روش‏ها بی‌شمار است زیرا با پیشرفت روز افزون اینترنت، این روش‏ها نیز تغییر و ترقی می‏کنند. اما به خاطر داشته باشید که الزاما همه این روش‏ها، مناسب، علمی و پول ساز نیستند و بسیاری از آنها فقط افسانه‏های غلطی هستند که دهان به دهان گشته و با شاخ و برگ زیاد به دست ما رسیده و دارای هیچ گونه پشتوانه علمی نیستند.

این روش‏ها ممکن است در ظاهر و تئوری به نظر، پول ساز برسند ولی با کمی دقت و اندیشه و یک حساب سرانگشتی، خواهیم دید که اکثر این روش‏ها، درآمد‏های بسیار ناچیز با ریسک زیاد و عدم تداوم و همچنین اتلاف وقت زیادی را ایجاد می‏کنند که در دراز مدت، هیچ سودی عاید ما نخواهند کرد.

هدف از این کتاب، گشودن مسیر فکری نو برای شماست. ما مدعی یک شبه پولدار شدن شما نیستیم چون چنین چیزی محال است. هیچ درآمد پایداری بدون صرف زمان، تفکر و سرمایه گذاری معقول و مناسب، بدست نمی‏آید. پس شما در این کتاب به دنبال خواندن مطالب غیر واقعی و جملات تحریک کننده و فاقد پایه و اساس علمی نباشید.

ما با هم در این کتاب، در هر صفحه آن با موضوعات جذابی روبرو خواهیم شد که حتی اگر خود آنها مستقیما برای ما پول ساز نباشند، ولی دانستن و بکار گرفتن آنها در روش‏های بازاریابی، کمک بزرگی به ما خواهند کرد.

کسانی که نمی‏خواهند وقت خود را با روش‏های غیر متعارف و نا‏پایدار کسب درآمد از اینترنت تلف کنند و تصمیم دارند تا با یک برنامه‌ریزی بلند مدت، از این امکان در جهت رشد اقتصادی خود استفاده کنند، همواره در پی یافتن این پاسخند که چه چیزی از طریق اینترنت به فروش برسانند که برای خریداران آن، مورد استفاده و برای خود آنها درآمدزا باشد.

من بارها با این سوال مواجه شده‌ام که چگونه محصول مناسبی برای فروش از طریق اینترنت می‌توان انتخاب کرد. این کتاب، بهترین پاسخ برای اینگونه سوالات است و خواننده پس از اتمام کتاب، ایده های بسیار مناسبی برای انتخاب محصول خواهد داشت.

خواندن این کتاب نیاز به تمرکز و دقت بالائی دارد و خواننده باید قدم به قدم، به صورت عملی، مطالب کتاب را آزمایش کند. در واقع، فرمول‌های ارائه شده در این کتاب تنها راهنما و مشخص‏کننده مسیر کلی موضوع است و خواننده باید بر اساس علایق و تخصص‌های خود، برداشت های لازم را داشته باشد.

از آنجائیکه سرعت پیشرفت در زمینه علوم و فناوری اطلاعات بسیار بالا است، ممکن است در زمانی که شما در حال خواندن مطالب این کتاب هستید، روش‌ها و امکانات جدیدی بوجود آمده باشند که برخی از مطالب این کتاب را تحت الشعاع قرار دهند. امیدوارم این مجموعه به عنوان عاملی محرک، شما را به بررسی‌های دقیق‏تر در این زمینه ترغیب نماید تا شما نیز با دانش روز پیش روید و خود در کسب اطلاعات جدید‏تر در این زمینه گام بردارید.

نحوه استفاده از کتاب
این کتاب در دو فصل مختلف تدوین شده است که به شرح زیر است:

فصل اول:
مفاهیم و موضوعات اولیه که خواننده را وارد مسیر فکری جدید کرده تا بداند که در این کتاب، چه نوع موضوعات و روش های علمی را دنبال خواهیم کرد. در فصل اول، به موضوعاتی اشاره خواهد شد که بسیاری از خوانندگان کتاب، یا قبلا با آنها آشنا نبوده اند و یا به اندازه کافی آنها را جدی نگرفته و با دقت کمی از کنار آنها عبور کرده‌اند.

فصل دوم:
این فصل که شالوده اصالی کتاب است، مفهوم مهم و علمی بازاریابی هدفمند، بازاریابی خاص یا همان Niche Marketing را توضیح داده و به طور علمی و عملی و گام به گام، خواننده را وارد این موضوع کرده و روش استفاده از این نوع بازاریابی در جهت کسب درآمد از اینترنت را آموزش می‌دهد. فصل دوم کتاب در شش قسمت به شرح زیر طراحی شده است:
قسمت اول- دلایلی که باید بازاریابی خاص را مد نظر قرار دهید و اشاره به چهار نکته بسیار مهم که قبل از هدف قراردادن یك بازار خاص باید در نظر داشته باشید.

قسمت دوم- رموز یافتن یك بازار سود آور حتی اگر هیچ ایده تجاری خاصی نداشته باشید. من فقط دو کلمه و یک عبارت را به شما آموزش خواهم داد که سرنوشت موفقیت شما را تعیین خواهند کرد. روش‌های پرده برداشتن از اسرار بازارهای داغ و سود آور، در این بخش به ساده ترین روش آموزش داده خواهند شد.

قسمت سوم- چگونه میزان سودآوری تجارت آنلاین خود را به طور خارق العاده‌ای افزایش دهید. یاد بگیرید که چگونه پتانسیل میزان سود آوری بازار خاص مورد نظر خود را پیش‌بینی کنید تا از اتلاف وقت و پول شما در یک پروژه بی‌خاصیت جلوگیری‌شود.

قسمت چهارم- رمز و رازهای تولید محصول برای فروش، با سرعت زیاد و هزینه بسیار اندک.

قسمت پنجم- فعال سازی و شروع تجارت در یک بازار خاص در هفت روز یا كمتر. همچنین آموزش اولین گام ها برای شروع فعالیت‌های بازاریابی.

قسمت ششم- روش‌های دو برابر و سپس چند برابر كردن فعالیت‌های بازاریابی خاص و افزایش خارج از تصور فروش و سود. ارائه یک طرح گام به گام جهت ایجاد امپراطوری بازارهای خاص.

با تشکر از شما خواننده محترم در انتخاب این کتاب و با آرزوی اینکه مطالب آن برای شما مفید باشد، توقع دارم تا در معرفی این کتاب به دوستان و نزدیکان خود کوتاهی نفرمائید و در صورت نیاز به هرگونه مشاوره در زمینه مطالب کتاب، با من تماس بگیرید.

 

توجه: بخش های از این کتاب که تصاویری از وب سایت گوگل را نمایش می دهد به دلیل به روز رسانی در سیستم گوگل، کاملا تغییر کرده است و لازم است تا شما مفاهیم مطرح شده در کتاب را فرا بگیرید و سپس بر اساس تغییرات انجام شده در گوگل، مطالب را تمرین کنید.

جهت دریافت رایگان این کتاب، فرم زیر را تکمیل و ارسال نمایید:
download

By  
او می‏تواند به عنوان یک مشاور در زمینه بازاریابی و تجارت الکترونیک، به مدیران صنایع مختلف جهت بهره برداری از اینترنت، نقش مفیدی داشته باشد. همچنین به عنوان یک مدرس علاقمند، قادر به مدیریت دوره های آموزشی جذاب و مفید است. وی توانائی لازم جهت مدیریت پروژه‌های مختلف اینترنتی، از طراحی وب سایت‏های معمولی تا راه اندازی پروژه های تجارت الکترونیک را دارا است.


52 Responses

 1. Mehrdad Naderi گفت:

  salam jenabe aghaye bashash
  Man Mehrdad Naderi Charter Membere Microsoft hastam va 50 madrake IT az bozorgtarin company haye donya daram.
  man in ketabetoon ro khoondam va vaghean fogholade bood.
  be daneshe arzeshmandetoon tabrik migam va shomaro tahsin mikonam.
  mikham azatoon khahesh konam ke tamame ketabaye khoobetoon ro behem moarefi konid chon tamayole ziadi baraye kharideshon daram.
  man modire IT hastam va kare moasesam tolide narm afzar, site va poshtibanie.
  Nemikham eghragh konam vali kheili az matalebe in ketab ro doost dashtam betore modavvan dashte basham va hichvaght nemitunestam be in khoobi baraye khodam daste bandi konam.
  mamnun misham age rahnamaeim konid ke che karaei bayad bokonam baraye kasbe takhasos dar ecommerce.

 2. askar elmi گفت:

  سلام
  جناب مهندس بشاش از اینکه با شما از طریق سایت، مقالات و خرید کتابتان”رمز و رازهای کسب درآمد نا محدود از اینترنت ” آشنا شدم خیلی خوشحالم . همانطوری که می گفتید کتاب مذکورشما دیدگا منو نسبت به کسب درآمداز اینترنت کاملا عوض کرد حالا کاملا مطمئن هستم که یک دید واقع بینانه نسبت به کسب درآمد از اینترنت دارم و بایستی بگویم که درحال حاضرسایت شمارا یک سایت کاملا تخصصی و با دیدگاه کارشناسانه می دانم . در حال حاضر جنابعالی را بعنوان الگوی این رشته از کارمن هستید. امید وارم با خواندن ودرک بهتر مقالات شما بتوانم درکارم موفق تر شوم .*

  با تشکر
  عسکرعلمی

 3. seddighi گفت:

  با سلام و خدا قوت
  ضمن تشکر از محبت های قبلی شما و قبول زحمت های قبلی ما لطفا هر زمان وقت داشتید سایت ذکر شده را بررسی نموده و آنچه صلاح می دانید در باره آن مرقوم فرمائید باشد تا سایت فوق مشتری گیر شود و از این راه مهندسین عزیزی که به پر رونق شدن آن چشم دوخته اند بیشتر دلگرم شوند ، پیشاپیش از این که وقت می گذارید و نظرات مفیدو موثرتان را خواهیم دید ، تشکر می کنم .
  صدیقی 9/12/91

  • من خیلی دلم میخواد بتونم کمک کنم در این مورد. وب سایت شما هنوز در مراحل بسیار ابتدایی طراحی و محتوا است و خیلی جا برای کار دارد. به نظرم روی ظاهر وب سایت باید بیشتر کار کنید.

 4. hadi eftekhari گفت:

  سلام
  لینک فایل صوتی کسب درامد از وبلاگ و سایت , که برایمان ارسال کردید خراب است . ارور 404 میده
  با تشکر فراوان

 5. ghaemmaghami گفت:

  سلام آقای بشاش
  قبلا هم با شما در تماس بوده ام من کارشناس کارآفرینی وخلاقیت ومشاغل خانگی در وزارتخانه ای هستم لطفا کتابتان را برای تبلیغ وآموزش در اختیار من قرار دهید

  • سلام دوست عزیز، کتاب مورد نظر قبلا باید خریداری می شد ولی مدتی است که آن را به صورت رایگان ارائه می کنم. کافی است فرم درخواست در صفحه را تکمیل کنید و کتاب برای شما ارسال خواهد شد. موفق باشید.

 6. حمید گفت:

  سلام سایت خوبی دارید لطفا کتابتان را برای من هم بفرستید

 7. n گفت:

  salam

  man mablagho variz kardam

  shomare fish: 043657

  shomare peigiri: 920520*IMG6*0062

  shenase: ZC45*IM*0062/26*8614*I75021*I75021*N*21

  kode shobe mabda: 8614

  name pardakht konande: niroomand

  ketabe ramzo razhaye kasbe daramade namahdood az internet ro mikham

  mamnoon

  addresam:

  [email protected]

 8. نویدی گفت:

  با سلام و احترام
  من مهندس کامپیوتر هستم و در زمینه برنامه نویسی برنامه های موبایل و بازی های موبایل فعالیت دارم
  می خواستم بدون برای فروش نرم افزارهایم در سایت های خارجی ماننده ebay یا amazoon
  راهی هست؟با توجه به تحریم ها و مشکلات انتقال پول بانکی و افتتاح حساب و.. اصلا میشه از طریق ایران در اینجور سایت ها کسب درآمد کرد؟

  • دلم نمی خواد نظر منفی نسبت به هدف شما بدهم ولی متاسفانه فعلا فعالیت در این سایت ها و دریافت پول برای ایرانیان بسیار سخت و شاید غیر ممکن باشد. حتما باید کسی در خارج از ایران به شما کمک کند و خدماتی ارائه دهد تا بتونید این هدف را محقق کنید.

   موفق باشید.

  • رضا گفت:

   سلام
   جواب دوست خوبم آقای نویدی شما میتونید از آدرس مجازی و وی پی ان اختصاصی و ساخت حساب پی پال تایید شده برای فروش محصولات خود در سایت های خارجی استفاده کنید
   برای خرید آدرس مجازی و ساخت پی پال به این آدرس برو poolaki.vcp.ir

 9. ali گفت:

  سلام سایت خوبی دارید لطفا کتابتان را برای من هم بفرستید
  موفق باشيد

 10. Mojtaba گفت:

  با سلام !

  میخوام کمکم کنید که از سایتم کسب در آمد کنم !

  ممنون میشم

  موفق باشید

 11. atasaeed گفت:

  کتاب درآمد خارج از تصور از اینترنت را برای من هم بفرستید.

 12. Moradi گفت:

  با سلام و وقت بخیر

 13. hosein گفت:

  سلام.مایل به پرداخت اینترنتی هزینه کتاب کسب درامد خارج ت…هستم

 14. حافظ گفت:

  با سلام و خسته نباشید خدمت جناب اقاى بشاش
  میشه کتاب رو واسم ایمیل کنید. دوست دارم کتابتونو مطالعه کنم. با حرف هاى دیگران عاشق شدم که کتابتونو بخونم. اخه رشتمم کامپیوتره به کارم میاد. اگه بفرستید لطف بزرگى در حق من کردید.
  با تشکر فراوان

 15. مرتضی سفیدگری گفت:

  سلام،
  هزینه کتاب را پرداخت کردم و به ایمیل شما با مشخصات پرداخت اعلام کردم اما هنوز کتاب برای من ارسال نشده. لطفا اقدام کنید.

 16. amir گفت:

  سلام اگه امکان داره کتاب درامد نامحدود از اینترنت رو برای من ایمیل کنید

  • سلام دوست عزیز، کتاب مورد نظر قبلا باید خریداری می شد ولی مدتی است که آن را به صورت رایگان ارائه می کنم. کافی است فرم درخواست در صفحه را تکمیل کنید و کتاب برای شما ارسال خواهد شد. موفق باشید.

 17. Alireza گفت:

  سلام.خسته نباشید.من 1 بار دیگه هم پیغام گذاشتم اما پاسخی داده نشد.می خواستم بدونم چطور می تونم کتاب رو تهیه کنم؟نام نویسی هم کردم اما خبری نشد.

  • سلام دوست عزیز، کتاب مورد نظر قبلا باید خریداری می شد ولی مدتی است که آن را به صورت رایگان ارائه می کنم. کافی است فرم درخواست در صفحه را تکمیل کنید و کتاب برای شما ارسال خواهد شد. موفق باشید.

 18. sahar گفت:

  سلام.یعنی این کتاب فقط به درد افرادی می خوره که سایت دارند؟مثلا برای همکاری در فروش و… امکان پذیر نیست؟مرسی

  • سلام دوست عزیز، کتاب مورد نظر قبلا باید خریداری می شد ولی مدتی است که آن را به صورت رایگان ارائه می کنم. کافی است فرم درخواست در صفحه را تکمیل کنید و کتاب برای شما ارسال خواهد شد. موفق باشید.

 19. صادق صابری گفت:

  آقای بشاش خرید کتابهاتون رو به صورت آنلاین بگذارید بهتر نیست؟

  • سلام دوست عزیز، کتاب مورد نظر قبلا باید خریداری می شد ولی مدتی است که آن را به صورت رایگان ارائه می کنم. کافی است فرم درخواست در صفحه را تکمیل کنید و کتاب برای شما ارسال خواهد شد. موفق باشید.

 20. رضا عزیزی گفت:

  سلام جناب بشاش
  با تشکر از مطالب مفید و کاربردی شما ، بنده درخواست خرید کتاب شما را چند بار ارسال نمودم اما هیچ ایمیل یا پاسخی دریافت نکردم .
  با توجه به اینکه در آستانه راه اندازی سایت آگهی تخصصی در زمینه ای خاص هستم، بشدت به مطالب و رهنمودهای شما در این کتاب نیاز دارم، لطفا راهنمایی فرمایید چکار باید کنم ضمن اینکه زمان زیادی تا راه اندازی سایتم نمانده و باید هرچه سریعتر کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنم.
  خواهش میکنم راهنمایی فرمایید باتشکر
  [email protected]
  [email protected]
  چنانچه مایل بودید ایمیل خود را در اختیار بنده قرار دهید تا جزئیات پروژه خودم را برایتان ارسال کنم.

 21. مهشید رجایی گفت:

  باسلام
  من میخاستم اطلاعات در مورد دریافت کتاب و قیمت و نحوه ی واریز و خرید آن را بمن بدهید
  در حال حاضر فکر میکنم خیلی نیازمند این کتاب هستم

  ممنون میشم سریعتر پاسخ من را بدهید و ای کاش توضیحات رو در زیر کتاب می آوردید تا زحمت شما و بنده و امثالهم کمتر شود

  با تشکر
  منتظرم

 22. مهشید رجایی گفت:

  من هنوز منتظر پاسخ شما مبنی بر قیمت و نحوه ی خریداری این کتاب هستم … لطفن رسیدگی فرمائید

  • سلام دوست عزیز، کتاب مورد نظر قبلا باید خریداری می شد ولی مدتی است که آن را به صورت رایگان ارائه می کنم. کافی است فرم درخواست در صفحه را تکمیل کنید و کتاب برای شما ارسال خواهد شد. موفق باشید.

 23. naser گفت:

  سلام شرایط سفارش رو برام بفرستید

 24. سعید جعفری گفت:

  با درود و وقت بخیر
  ممنون میشم برای من هم ارسال بفرمایید
  با تشکر

 25. reza banaei گفت:

  سلام چطور باید کتاباتون رو خریداری کرد؟

  • سلام دوست عزیز، کتاب مورد نظر قبلا باید خریداری می شد ولی مدتی است که آن را به صورت رایگان ارائه می کنم. کافی است فرم درخواست در صفحه را تکمیل کنید و کتاب برای شما ارسال خواهد شد. موفق باشید.

 26. عصر 98 گفت:

  کتاب خوبی به نظر میرسه!

 27. mrfarmani گفت:

  من می خواهم این کتاب را بخرم‏، ولی لینک خرید را پیدا نمی کنم. نام و ایمیل را هم که وارد می کنم‏، پیغام می دهد که شما قبلا عضو شده اید.

  چه کنم؟

 28. pedramtiger گفت:

  راستی جناب آقای محمدبشاش میشه لطفابرای من هم لینک خریدکتاب روبفرستین ؟؟؟ازاین صفحه من نمیتوانم اطلاعات خریدکتاب راببینم ؟؟؟قیمت کتاب چقدراست؟؟

 29. pedramtiger گفت:

  سلام چرانمیشه محل خریدکتابودید؟؟؟ میشه لینک خریدکتاب روبه آدرس ایمیلم بفرستیدمن این کتابودوست دارم ومیخرمش

 30. keivan.rastegar گفت:

  با سپاس از زحمات و لطف شما
  لطفا کتاب رو برای من هم بفرستید.
  [email protected]

 31. pol گفت:

  با سپاس از زحمات و لطف شما استاد گرامی
  لطفا کتاب رو برای من هم بفرستید. با تشکر و احترام
  [email protected]

 32. به نام خدا
  سلام استاد
  از تلاش شما در راه اعتلای علم نوین ودرآمدزا تجارت الکترونیک متشکرم .
  با آرزوی بهترینها

 33. سایت کوتاه کننده لینک گفت:

  سلام ممنونم مطلبب بسیار عالی بود

 34. […] کتاب الکترونیکی: رمز و راز های کسب درآمد نا محدود از این… […]

 35. با سپاس از زحمات و لطف شما استاد گرامی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره نویسنده

is a digital marketing specialist, blogger, and Wordpress engineer from Toronto, Canada. Email: mahmood.

کتابخانه

کلیک کنید و عضو کانال شوید

Mahmood Bashash Telegram Channel کانال تلگرام محمود بشاش
آیا می خواهید بدانید مشکلات وب سایت شما چیست؟
و با رفع آنها، وضعیت وب سایت و درآمد شما بهبود یابد؟
در دوره آموزش رایگان ده روزه من شرکت کنید
تصمیم درستی گرفتید!
برایتان آرزوی موفقیت دارم
خروج
کتابچه رایگان مخصوص شرکت های متوسط و کوچک
استراتژی بازاریابی دیجیتالی

با دریافت این کتابچه رایگان و مختصر، شما قادر خواهید بود تا ایده های جالبی در مورد ساختار اصلی فکری یک استراتژی بازاریابی دیجیتالی کسب کنید و تا میزان زیادی، طراحی و پایه های اصلی بازاریابی دیجیتالی کسب و کار خود را ایجاد کنید.
آیا مایل به دریافت این فایل هستید؟

فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید تا فایل برای شما ارسال شود
درخواست شما ثبت شد
فایل مورد نظر برای شما ارسال خواهد شد