موبایل

آیندگان توسط گوشی موبایل در جستجوی کار خواهند بود

9 مه , 2011  

بر اساس آمارهای ارائه شده توسط LinkUp، تعداد جستجوهایی که برای کار در وب سایت های کاریابی انجام می شود، در حال رشد به سمت مرورگرهای موبایل است.

تعداد کسانی که به دنبال کار در وب سایت های کاریابی بوده اند و جستجو را توسط دستگاه موبایل خود انجام داده اند، در سال 2010 فقط 1.1% بوده است و این در حالی است که در سال 2011 فقط در سه ماهه اول، بیش از 20% افراد توسط موبایل خود به دنبال کار جستجو کرده اند.
جالب ابن جا است که از این افراد، از هر 10 نفر، 8 نفرشان موبایل آندرویدی (سیستم عامل آندروید) داشته اند و تعداد کسانی که توسط موبایل آندرویدی در جستجوی کار بوده اند از 21.2% در سال قبل به 79.7% در امسال رشد داشته اند. این در حالی است که جستجو ها توسط آیفون از 62.1% به 2.3% نزول داشته است.

این اختلاف به چه دلیل است؟ کسی نمی داند! شاید کسانی که موبایل آندرویدی دارند از کار خود راضی نیستند و یا شاید کسانی که می توانند موبایل آیفون بخرند، دارای کسب و کار خوبی هستند!

در هر صورت، جستجوی کار و کاریابی توسط دستگاه های موبایل می تواند خیلی هم تعجب آور نباشد. به دلیل محرمیت بیشتر دستگاه موبایل نسبت به کامپیوتر محل کار، جستجوی کار توسط موبایل، روز به روز افزایش خواهد یافت.

, , ,

By  
او می‏تواند به عنوان یک مشاور در زمینه بازاریابی و تجارت الکترونیک، به مدیران صنایع مختلف جهت بهره برداری از اینترنت، نقش مفیدی داشته باشد. همچنین به عنوان یک مدرس علاقمند، قادر به مدیریت دوره های آموزشی جذاب و مفید است. وی توانائی لازم جهت مدیریت پروژه‌های مختلف اینترنتی، از طراحی وب سایت‏های معمولی تا راه اندازی پروژه های تجارت الکترونیک را دارا است.پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره نویسنده

is a digital marketing specialist, blogger, and Wordpress engineer from Toronto, Canada. Email: mahmood.

کتابخانه

کلیک کنید و عضو کانال شوید

Mahmood Bashash Telegram Channel کانال تلگرام محمود بشاش
آیا می خواهید بدانید مشکلات وب سایت شما چیست؟
و با رفع آنها، وضعیت وب سایت و درآمد شما بهبود یابد؟
در دوره آموزش رایگان ده روزه من شرکت کنید
تصمیم درستی گرفتید!
برایتان آرزوی موفقیت دارم
خروج
کتابچه رایگان مخصوص شرکت های متوسط و کوچک
استراتژی بازاریابی دیجیتالی

با دریافت این کتابچه رایگان و مختصر، شما قادر خواهید بود تا ایده های جالبی در مورد ساختار اصلی فکری یک استراتژی بازاریابی دیجیتالی کسب کنید و تا میزان زیادی، طراحی و پایه های اصلی بازاریابی دیجیتالی کسب و کار خود را ایجاد کنید.
آیا مایل به دریافت این فایل هستید؟

فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید تا فایل برای شما ارسال شود
درخواست شما ثبت شد
فایل مورد نظر برای شما ارسال خواهد شد