business inbound marketing success بازاریابی جاذبه ای ربایشی درونگرا

بازاریابی الکترونیکی, بازاریابی و تبلیغات, وبلاگ

بازاریابی جاذبه ای (Inbound Marketing) را دریابید

19 دسامبر , 2015  

در مدت زمان نسبتا کوتاهی که از معرفی نگرش بازاریابی جاذبه ای گذشته، هر روز شاهد هستیم که شرکت های بیشتری از این روش بازاریابی استفاده می کنند. خواه این استفاده در تصویر برند، افزایش مشتریان بالقوه و مشتریان نهایی یا افزایش ترافیک ورودی به وب سایت شما باشد، روش به کار گرفتن و اصول بازاریابی جاذبه ای روشی فوق العاده برای بهبود استراتژی فعلی بازاریابی شما می باشد.

اگر جزو آن دسته از شرکت ها و افراد هستید که تازه قصد شروع کردن دارید، یا همین چندی پیش فعالیت های بازاریابی خود را در ارتباط با بازاریابی جاذبه ای آغاز کرده اید، قبل از هر چیز از این چند تاکتیک مهم استفاده کنید:

1- شخصیت خریداران خودتان را توسعه دهید

مخاطب هدف شما مورد تحقیق و شناسایی قرار گرفته است، حالا زمان آن رسیده تا قدمی به جلو بردارید و شخصیت خریدار خود را برای استفاده در فعالیت های بازاریابی خودتان مورد شناسایی قرار دهید. با قرار دادن شخصیت خریدار خودتان در مهمترین جایگاه و بخش استراتژی بازاریابی جاذبه ای خودتان، شما در عمل در حال اندیشیدن به نقاط درد، سوالات و نگرانی های آنها در تمامی تصمیمات بازاریابی خودتان هستید، محتوا و پیشنهادات ارائه شده خودتان را بر افراد مناسب برای سازمان خودتان متمرکز نگاه می دارید.

برخی از موضوعات معمول در مورد شخصیت ها که باید برای شروع مد نظر قرار دهید عبارتند از:

  • سابقه (پیش زمینه): نقش، تحصیلات، میزان تجربه
  • اطلاعات جمعیت شناختی: سن، وضعیت تأهل، درآمد، فرزندان و جنسیت
  • مشخصه ها: نقل قول های خاص، مقاومت و مخالفت ها با برنامه ها یا تصمیمات، شعارها، شخصیت

با تحقیقی روشن و متمرکز در رابطه با مخاطب هدف شما، می توانید اطمینان داشته باشید که شخصیت های شناسایی شده توسط شما همان افرادی هستند که می خواهید فعالیت های بازاریابی شما در آینده بر آنها متمرکز شوند.

 کاربر عزیز، دسترسی به ادامه مطلب فقط برای اعضاء وب سایت مقدور می باشد.
جهت ورود به وب سایت و دسترسی به ادامه مطلب، لطفا با کلیک این جا، وارد حساب کاربری خود شوید.
چنانچه هنوز در وب سایت عضو نشده اید، می توانید در این جا، یک حساب کاربری برای خود ایجاد نمایید.
در صورتی که قبلا عضو وب سایت بوده اید ولی مشکل دسترسی به مطالب را دارید، لطفا وارد این صفحه شوید و نوع دسترسی خود را به روز رسانی فرمایید.

By  
او می‏تواند به عنوان یک مشاور در زمینه بازاریابی و تجارت الکترونیک، به مدیران صنایع مختلف جهت بهره برداری از اینترنت، نقش مفیدی داشته باشد. همچنین به عنوان یک مدرس علاقمند، قادر به مدیریت دوره های آموزشی جذاب و مفید است. وی توانائی لازم جهت مدیریت پروژه‌های مختلف اینترنتی، از طراحی وب سایت‏های معمولی تا راه اندازی پروژه های تجارت الکترونیک را دارا است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره نویسنده

is a personal technology columnist at goVisible, Dubai, author and founder of goVisible, a widely-read tech and how-to blog. Email: mahmood.

کتابخانه

کلیک کنید و عضو کانال شوید

Mahmood Bashash Telegram Channel کانال تلگرام محمود بشاش
آیا می خواهید بدانید مشکلات وب سایت شما چیست؟
و با رفع آنها، وضعیت وب سایت و درآمد شما بهبود یابد؟
در دوره آموزش رایگان ده روزه من شرکت کنید
تصمیم درستی گرفتید!
برایتان آرزوی موفقیت دارم
خروج
کتابچه رایگان مخصوص شرکت های متوسط و کوچک
استراتژی بازاریابی دیجیتالی

با دریافت این کتابچه رایگان و مختصر، شما قادر خواهید بود تا ایده های جالبی در مورد ساختار اصلی فکری یک استراتژی بازاریابی دیجیتالی کسب کنید و تا میزان زیادی، طراحی و پایه های اصلی بازاریابی دیجیتالی کسب و کار خود را ایجاد کنید.
آیا مایل به دریافت این فایل هستید؟

فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید تا فایل برای شما ارسال شود
درخواست شما ثبت شد
فایل مورد نظر برای شما ارسال خواهد شد