The 5 Advantages of Personal Branding in a Startup mahmood bashash محمود بشاش برندینگ استارتاپ نوپا

استارتاپ, بازاریابی, کارآفرینی, موفقیت

پنج نکته مثبت در برندسازی شخصی برای شرکت های نوپا

17 ژوئن , 2016  

اگر شما یک شرکت نوپا یا استارتاپ (Startup) هستید، حتما باید به این موضوع توجه کنید که ایجاد برند، گشتاور بسیار قوی برای پیش برد کسب و کار شما ایجاد خواهد کرد و شما برای ساخت این برند باید خیلی تلاش کنید و به آن اولویت دهید.

در تمامی کارزارهای تبلیغاتی، داشتن یک برند قوی، مهم ترین عامل موفقیت شما خواهد بود و داشتن یک برند خوب و قوی حتما به افزایش ضریب تبدیل مشتری ها به هواداران و وفاداران کسب و کار شما، کمک خواهد کرد.

با این وجود، نکات مثبت زیادی هم در ساخت برند شخصی، در کنار برند شرکتی شما، وجود دارد که به افزایش اعتبار کسب و کار نوپای شما در دراز مدت، کمک خواهد کرد.

در این مقاله به چند مورد از این نکات مثبت می پردازیم.

1-مردم به مردم، بیشتر از شرکت ها، اعتماد می کنند. مردم مانند گذشته ها، خیلی به کمپانی ها اعتماد نمی کنند. شرکت ها بیشتر و بیشتر به شخصیت هایی طمع کار و بی عاطفه شبیه هستند که هیچ صورت انسانی ندارند. انسان ها دارای صورت هستند و خیلی بیشتر ارادتمند و قابل اعتماد هستند و به شما این امکان را می دهند که ارتباط و تاثیر گذاری بیشتری با آنها داشته باشید.

2-شما امکان بیشتری برای انتشار مطالبتان خواهید داشت. اکثر انتشارات های آنلاین، به ندرت مطالب ارسالی از طرف شرکت ها را قبول می کنند. بر عکس، آنها پست های میهمان از طرف سایر مردم را می پذیرند. این امکانی است که برای یک برند شخصی برای معرفی بیشتر خود، وجود دارد و باید از آن استفاده کنید.

3-شما می توانید در رویدادهای مختلف به عنوان سخنران شرکت کنید. برند شخصی فقط محدود به فضای دیجیتال نمی شود. زمانی که شما به اندازه کافی اعتبار برای برند شخصی خود کسب کنید، می توانید شروع کنید به ارائه سخنرانی در حوزه فعالیت خودتان که این باعث افزایش ارتباط های تجاری و سرنخ های (Lead) بیشتری برای کسب و کار شما خواهد شد.

4-با مردم بیشتری ملاقات خواهید کرد. به زودی مردم تقاضا خواهند کرد شما که را ملاقات کنند بدون اینکه شما آنها را بشناسید. هرچه این دیدارها بیشتر شود، پتانسیل جذب مخاطب، همکار، مشتری و حتی کارمندان بیشتری برای شما ایجاد خواهد شد.

5-منافع برند شخصی شما فرای شرکت فعلی شما است. چنانچه شرکت نوپای شما به موفقیت های چشمگیری دست یابد و شما بخواهید یک هیجان دیگر در کسب و کار جدیدی را شروع کنید، اعتبار برند شخصی شما هم با شما همراه خواهد آمد.

اگر شما تصمیم دارید یک شرکت نوپا را ترفیع دهید و به موفقیت برسانید، من نمی توانم فقط روی ساخت برند شخصی تکیه کنم. شما باید یک حضور جدی و قوی در شبکه های اجتماعی داشته باشید، به همراه یک برنامه ریزی دقیق و قوی تولید محتوای جدید و مفید، در کنار درگیری و تعامل با مخاطبین. پس از این مرحله است که یک گشتاور قوی و جلوبرنده برای برند و شرکت نوپای خود را شاهد خواهید بود.

, ,

By
او می‏تواند به عنوان یک مشاور در زمینه بازاریابی و تجارت الکترونیک، به مدیران صنایع مختلف جهت بهره برداری از اینترنت، نقش مفیدی داشته باشد. همچنین به عنوان یک مدرس علاقمند، قادر به مدیریت دوره های آموزشی جذاب و مفید است. وی توانائی لازم جهت مدیریت پروژه‌های مختلف اینترنتی، از طراحی وب سایت‏های معمولی تا راه اندازی پروژه های تجارت الکترونیک را دارا است.پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره نویسنده

is a digital marketing specialist, blogger, and Wordpress engineer from Toronto, Canada. Email: mahmood.

کتابخانه

کلیک کنید و عضو کانال شوید

Mahmood Bashash Telegram Channel کانال تلگرام محمود بشاش
آیا می خواهید بدانید مشکلات وب سایت شما چیست؟
و با رفع آنها، وضعیت وب سایت و درآمد شما بهبود یابد؟
در دوره آموزش رایگان ده روزه من شرکت کنید
تصمیم درستی گرفتید!
برایتان آرزوی موفقیت دارم
خروج
کتابچه رایگان مخصوص شرکت های متوسط و کوچک
استراتژی بازاریابی دیجیتالی

با دریافت این کتابچه رایگان و مختصر، شما قادر خواهید بود تا ایده های جالبی در مورد ساختار اصلی فکری یک استراتژی بازاریابی دیجیتالی کسب کنید و تا میزان زیادی، طراحی و پایه های اصلی بازاریابی دیجیتالی کسب و کار خود را ایجاد کنید.
آیا مایل به دریافت این فایل هستید؟

فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید تا فایل برای شما ارسال شود
درخواست شما ثبت شد
فایل مورد نظر برای شما ارسال خواهد شد