از زمان آغاز و معرفی بازاریابی جاذبه ای، شرکت های بیشتر و بیشتری در حال مشاهده مزایای این نوع از بازاریابی هستند. خواه این استفاده در تصویر برند، افزایش مشتریان بالقوه و مشتریان نهایی یا افزایش ترافیک ورودی به وب سایت شما باشد، روش به کار گرفتن و اصول بازاریابی جاذبه ای روشی فوق العاده برای بهبود استراتژی فعلی بازاریابی شما می باشد.

اگر تازه قصد شروع کردن دارید یا همین چندی پیش فعالیت های بازاریابی خود را در ارتباط با بازاریابی جاذبه ای آغاز کرده اید، قبل از هر چیز از این چند تاکتیک استفاده کنید:

1- اهداف خود را تعریف (یا باز تعریف) کنید

به منظور آغاز فعالیت های اولیه خودتان در حوزه بازاریابی جاذبه ای، اهداف بازاریابی شما باید به اهداف تعیین شده برای کسب و کار شما نائل شوند. این اهداف کمک می کنند تا تیم شما همواره در مسیر حرکت خودش باقی بماند، شکاف ها و وقفه ها را در طی این فرایند تشخیص دهید و استراتژی کلی خود را با اهداف شرکتی خودتان هماهنگ سازید. نقطه فوق العاده برای شروع دنبال کردن چارچوب اهداف اسمارت (مشخص، قابل اندازه گیری، قابل دستیابی، واقعگرایانه و زمان دار) می باشد.

خواه تمرکز شما بر روی افزایش بازدید ها، مشتریان بالقوه یا نهایی باشد، این تلاش ها را با اهداف بلند مدت و کوتاه مدت کسب و کار خودتان برای ایجاد تجربه ای بهتر برای مشتریان هماهنگ کنید.

فقط عضوهای وب سایت به ادامه مطلب دسترسی دارند