شاید باور این موضوع برای خیلی ها سخت باشد که امروزه بسیاری از برندهای بزرگ موفقیت خود را در گرو موفقیت برند شخصی موسسین و مدیران خود کسب کرده اند و چه بسیار شرکت هایی که امروزه نام آنها به نام شخصیت های سازنده آن برند گره خورده است.

امروزه مخاطبین ترجیح می دهند ارتباط شخصی تری با مدیران برندها داشته باشند و در این جا است که موضوع برند شخصی یا Personal Brand بسیار مهم می شود.
حتما در مورد کارآفرینی این روزها خیلی می شنوید. کارآفرینی یکی از مباحث بسیار مهم در کسب و کار امروزی است و هرکسی را که می بینی یا خودش را یک کارآفرین می داند و یا می خواهد کارآفرین شود. چنانچه شما هم جزو این دسته از افراد هستید باید بیشتر به موضوع برند شخصی اهمیت دهید چون این دو موضوع کاملا به هم وابسته هستند.

حال برای ساخت برند شخصی چه کارهایی را باید انجام دهید و چه کارهایی را نباید انجام دهید. قطعا ساخت برند شخصی یک موضوع علمی است و شما برای ساخت برند شخصی خودتان باید مطالعه زیادی انجام دهید و با مفاهیم و روند کار آشنا شوید. حتی باید در کلاس های مرتبط با برند سازی و کارآفرینی و موضوعات مربوطه شرکت کنید و با کمک اساتید این حوزه، در جهت ساخت برند شخصی خود گام بردارید.

من در این پادکست قصد ندارم به شما نحوه ساخت برند شخصی را آموزش دهم ولی به اشتباهاتی اشاره می کنم که اگر از آنها دوری کنید حتما مسیر ساخت برند شخصی شما هموارتر خواهد شد.

امیدوارم این پادکست برای شما مفید باشد.