بازاریابی ایمیلی حوزه بسیار گسترده ای است که در سالهای پیش رو همچنان جنبه های ناشناخته ای از آن مورد بحث و بررسی بیشتر قرار خواهد گرفت. در حقیقت بر اساس گزارشی که اخیرا در رابطه با وضعیت بازاریابی در سال 2015 منتشر شده است، 73 درصد از 5000 بازاریاب شرکت کننده در این گزارش، بر قرار داشتن بازاریابی از طریق ایمیل به عنوان نقش اصلی در فعالیت های بازاریابی آنها را تائید کرده و 60 درصد از آنها قدمی جلوتر رفته و نقشی حیاتی در ترفیع محصولات و خدمات خودشان از طریق ایمیل مارکتینگ قائل شده اند که این مقدار نسبت به سال گذشته 18 درصد رشد نشان می دهد.
من شخصا یکی از کسانی هستم که از همان روزهای اول که وارد حوزه کسب و کار در فضای وب شدم، یعنی حدود سال های 2001 که وبلاگ فارسی من هم راه اندازی شد، اهمیت ایمیل مارکتینک را درک کردم و یک سیستم مدیریت لیست ایمیل و Autoresponder را انتخاب کرده و تا امروز هم به طور فعال، در این زمینه کار می کنم. یکی از اولین توصیه های من هم به مخاطبینم، در مقام یک مشاور، همیشه همین بوده که باید به موضوع ایمیل مارکتینگ، اولویت ویژه ای بدهند.
در این مقاله به 5 روش سریع و آسان جهت استفاده از شبکه های اجتماعی برای تهیه یک لیست بزرگ و البته هدفمند از ایمیل های فعال برای بازاریابی ایمیلی می پردازیم. امیدوارم این مقاله برای شما مفید باشد.

فقط عضوهای وب سایت به ادامه مطلب دسترسی دارند