باز هم یک کتاب در مورد وب سایت های موفق!

همه ما از اهمیت یک عامل کلیدی به نام «وب سایت» در کسب و کارهای آنلاین باخبریم.

تقریباً امروزه اکثریت شرکت ها و کسب و کارها اعم از B2B، B2C، غیرانتفاعی، محلی یا بین المللی، به حضور در فضای سایبر نیازمندند تا از این طریق، در عصر اینترنت بتوانند به خریداران جدید و فروش بیشتر دست پیدا کنند.

در حقیقت وب سایت یک شرکت، ویترین مجازی آن به شمار می رود.

عجیب آن که نظرسنجی جدیدی که توسط شرکت 1&1 Internet صورت گرفته، نشان می دهد که 40 درصد شرکت های کوچک تا متوسط هنوز وب سایت ندارند.

کسب و کار مجازی برای شرکتی که وب سایت ندارد، بیشتر به یک شوخی شبیه است؛ حتی اگر این شرکت در شبکه های اجتماعی حضور فعالی داشته باشد.

شاید خیلی ها، با وجود شبکه های اجتماعی متعددی که وجود دارد و معمولا هم فعالیت در آنها بسیار ساده و خیلی هم ارزان به نظر میرسد، به این نتیجه برسند که دیگر نیازی به وب سایت ندارند.

این افراد باید توجه داشته باشند که درج مطلب در شبکه های اجتماعی، مثل دیوار نویسی بر روی یک دیوار عمومی در یک معبر عمومی است که هر کسی می تواند روی آن هر چیزی می خواهد بنویسد و آن دیوار هم ممکن است هر لحظه توسط صاحب اصلی آن، تغییر شکل دهد، رنگ آن عوض شود، قوانین نوشتن بر روی آن تغییر کند و یا حتی کلا از بین برود! در حالی که یک وب سایت، تماما به شما و برند شما و شرکت شما تعلق دارد. شما در مورد اندازه آن دیوار تصمیم می گیرید، شما در مورد رنگ و امکانات و قوانین آن تصمیم می گیرید و شما همه نوع کنترلی بر روی محتوای آن دارید. لذا هرگز دچار این اشتباه استراتژیک نشوید که اهمیت وجود وب سایت را نادیده بگیرید.

در استراتژی بازاریابی آنلاین، داشتن یک وب سایت از نان شب هم واجب تر است!

از آن سو، داشتن وب سایت به تنهایی کلید دستیبابی به موفقیت در فضای اینترنت محسوب نمی شود، بلکه باید اقداماتی را که برای تبدیل وب سایت به ماشین پول سازی انجام می شود، مد نظر قرار داد.

فایده وب سایت این نیست که آن را در کارت ویزیت شرکت درج کنیم و تمام.

وب سایت باید کار کند، عملکرد و بازدهی داشته باشد. در حقیقت وب سایت شما وظیفه سنگینی به دوش دارد.

یک سایت تجاری اینترنتی باید بازدیدکنندگان را به سمت خودش جذب کند، آنها را آموزش بدهد و به خرید از شرکت ترغیب نماید.

در این کتاب الکترونیکی به عوامل اصلی موفقیت یک وب سایت مدرن اینترنتی پرداخته شده است.

توجه فرمایید که این کتاب فقط برای کاربران عضو ویژه که حق عضویت را پرداخت نموده اند قابل دسترس می باشد.


جهت دریافت کتاب الکترونیکی، روی تصویر زیر کلیک نمایید:

 

download