musketeers team startup سه تفنگدار تیم استارتاپ نوپا محمود بشاش mahmood bashash

استارتاپ, کارآفرینی, وبلاگ

سه تفنگدار خود را با دقت انتخاب کنید

30 جولای , 2016  

از یک تیم سه نفره برای ساخت نسخه 1.0 محصول خود استفاده کنید.

تنها با سه نفر برای اولین نسخه از نرم افزارتان شروع کنید. این یک عدد جادویی است که نیروی انسانی کافی، در کنار چابکی و سادگی در اختیارتان قرار می دهد.

با یک برنامه نویس، یک طراح و یک آکروبات (کسی که بتواند بین دو جهان برنامه نویسی و طراحی در رفت و آمد باشد) شروع کنید.

مطمئنا ساخت نرم افزار تنها با تعداد کمی از افراد، یک چالش بزرگ است ولی اگر افراد مناسبی برای تیم انتخاب کنید، ارزش آن را خواهد داشت.

افراد باهوش به منابع زیادی نیاز ندارند. آن ها بر چالش های پیش آمده در کارها در کنار محدودیت های موجود، پیروز می شوند و مشکلات را با خلاقیتشان حل می کنند.

کمبود نیروی انسانی، شما را در اوایل کار مجبور به کنار آمدن با شرایط و کوتاه آمدن در برخی تصمیمات خواهد کرد ولی سپس با تعادلی که در فرایند هایتان پیش خواهد آمد، این موضوع مشکلی برای پروژه شما ایجاد نخواهد کرد.

این کار باعث می شود که شما اولویت های خود را زودتر شناسایی کنید و آن را به آخر کار به تاخیر نیندازید. و همچنین شما بدون نگرانی از ترک افراد از مجموعه تیم تان، می توانید استانداردهای تیم خود در مدیریت کنید.

اگر شما موفق به ساخت نسخه اولیه نرم افزارتان با سه نفر نشوید، یا به افراد دیگری برای این پروژه نیاز دارید و یا باید نسخه اولیه محصول را ساده تر کنید.

توجه کنید که نسخه اولیه اگر کوچک و ساده باشد کاملا قابل قبول است. و اگر سریعا متوجه شدید که ایده شما دارای بال و پر بیشتری برای پرواز و رشد است، شما یک شالوده ساده و تمیز در اختیار دارید که می توانید رشد و گسترش آینده ایده خود را روی آن استوار کنید.

, ,

By
او می‏تواند به عنوان یک مشاور در زمینه بازاریابی و تجارت الکترونیک، به مدیران صنایع مختلف جهت بهره برداری از اینترنت، نقش مفیدی داشته باشد. همچنین به عنوان یک مدرس علاقمند، قادر به مدیریت دوره های آموزشی جذاب و مفید است. وی توانائی لازم جهت مدیریت پروژه‌های مختلف اینترنتی، از طراحی وب سایت‏های معمولی تا راه اندازی پروژه های تجارت الکترونیک را دارا است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره نویسنده

is a digital marketing specialist, blogger, and Wordpress engineer from Toronto, Canada. Email: mahmood.

کتابخانه

کلیک کنید و عضو کانال شوید

Mahmood Bashash Telegram Channel کانال تلگرام محمود بشاش
آیا می خواهید بدانید مشکلات وب سایت شما چیست؟
و با رفع آنها، وضعیت وب سایت و درآمد شما بهبود یابد؟
در دوره آموزش رایگان ده روزه من شرکت کنید
تصمیم درستی گرفتید!
برایتان آرزوی موفقیت دارم
خروج
کتابچه رایگان مخصوص شرکت های متوسط و کوچک
استراتژی بازاریابی دیجیتالی

با دریافت این کتابچه رایگان و مختصر، شما قادر خواهید بود تا ایده های جالبی در مورد ساختار اصلی فکری یک استراتژی بازاریابی دیجیتالی کسب کنید و تا میزان زیادی، طراحی و پایه های اصلی بازاریابی دیجیتالی کسب و کار خود را ایجاد کنید.
آیا مایل به دریافت این فایل هستید؟

فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید تا فایل برای شما ارسال شود
درخواست شما ثبت شد
فایل مورد نظر برای شما ارسال خواهد شد