بازاریابی, پینترست, محتوای الکترونیک, وبلاگ

ضد و نقیض های بازاریابی محتوایی – قسمت دوم

27 فوریه , 2016  

در قسمت اول مقاله خواندیم که تولید محتوای بیشتر و بیشتر و انتشار در کانال های مختلف دیجیتال، الزاما ما را به اهداف بازاریابی که در ذهن داریم، هدایت نخواهد کرد. دیدیم که برندهای بسیار بزرگ و تیم های مارکتینگ قوی هم با این مشکل دست و پنجه نرم می کنند که افزایش محتوا، کمک چندانی به برند آنها نکرده و باعث جذب مخاطب بیشتر برای آنها نمی شود.

تعدد کانال های توزیع محتوا هم چندان کارآمد نیست و مخاطبین ما فقط تعداد معدودی از کانال ها را به عنوان کانال اصلی انتخاب کرده و به دنبال محتوای مناسب در آنها می باشند.

پیشنهاد می کنم قبل از ادامه مطلب، حتما بخش اول مقاله را در آدرس زیر بخوانید:

http://www.mahmoodbashash.com/the-content-marketing-paradox-part-one

بازاریاب های B2B در حدود شش کانال و بازاریاب های B2C در حدود هفت کانال مختلف، محتوای تولید شده را منتشر می کنند که این عددها در سال 2012 چهار یا پنج کانال بوده است. ولی نکته این جا است که این بازاریاب ها، همان محتوا را در همه این کانال ها، منتشر می کنند و فرض اشتباه آنها این است که “بیشتر، بهتر است”. در صورتی که این نگرش، خیلی به ندرت باعث می شود یک محتوا، به این دلیل که در کانال های توزیع بیشتری منتشر شده، حتما به تعداد بیشتری از مخاطبین هم خواهد رسید. این فرمول، درست کار نمی کند.

حال ببینیم راه حل چیست. در این بخش از مقاله به چند مورد پیشنهاد و راه کار اشاره می کنم که به شما در اجرای بازاریابی محتوایی موثرتر و سودآور تر، کمک خواهد کرد.

 کاربر عزیز، دسترسی به ادامه مطلب فقط برای اعضاء وب سایت مقدور می باشد.
جهت ورود به وب سایت و دسترسی به ادامه مطلب، لطفا با کلیک این جا، وارد حساب کاربری خود شوید.
چنانچه هنوز در وب سایت عضو نشده اید، می توانید در این جا، یک حساب کاربری برای خود ایجاد نمایید.
در صورتی که قبلا عضو وب سایت بوده اید ولی مشکل دسترسی به مطالب را دارید، لطفا وارد این صفحه شوید و نوع دسترسی خود را به روز رسانی فرمایید.

By
او می‏تواند به عنوان یک مشاور در زمینه بازاریابی و تجارت الکترونیک، به مدیران صنایع مختلف جهت بهره برداری از اینترنت، نقش مفیدی داشته باشد. همچنین به عنوان یک مدرس علاقمند، قادر به مدیریت دوره های آموزشی جذاب و مفید است. وی توانائی لازم جهت مدیریت پروژه‌های مختلف اینترنتی، از طراحی وب سایت‏های معمولی تا راه اندازی پروژه های تجارت الکترونیک را دارا است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره نویسنده

is a personal technology columnist at goVisible, Dubai, author and founder of goVisible, a widely-read tech and how-to blog. Email: mahmood.

کتابخانه

کلیک کنید و عضو کانال شوید

Mahmood Bashash Telegram Channel کانال تلگرام محمود بشاش
آیا می خواهید بدانید مشکلات وب سایت شما چیست؟
و با رفع آنها، وضعیت وب سایت و درآمد شما بهبود یابد؟
در دوره آموزش رایگان ده روزه من شرکت کنید
تصمیم درستی گرفتید!
برایتان آرزوی موفقیت دارم
خروج
کتابچه رایگان مخصوص شرکت های متوسط و کوچک
استراتژی بازاریابی دیجیتالی

با دریافت این کتابچه رایگان و مختصر، شما قادر خواهید بود تا ایده های جالبی در مورد ساختار اصلی فکری یک استراتژی بازاریابی دیجیتالی کسب کنید و تا میزان زیادی، طراحی و پایه های اصلی بازاریابی دیجیتالی کسب و کار خود را ایجاد کنید.
آیا مایل به دریافت این فایل هستید؟

فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید تا فایل برای شما ارسال شود
درخواست شما ثبت شد
فایل مورد نظر برای شما ارسال خواهد شد