taraneh alidoosti shahab hosseini cannes film festival ترانه علیدوستی شهاب حسینی جایزه فیلم فستیوال کن

موفقیت

چطور رویاهایمان را بر باد دهیم

26 مه , 2016  

شهاب حسینی جایزه کن را تصاحب کرد… همه جا هم صحبت از ترانه علیدوستی است… ماجرا چیست؟

چطور این دو ستاره سینما توانستند به رویاهای خود برسند؟

یک لحظه چشمان خود را ببندید… کن و فرش قرمز را فراموش کنید… ترانه و شهاب را فراموش کنید… استیو جابز و بیل گیتز را فراموش کنید… همه قهرمان های زندگی خود را فراموش کنید… یک لحظه همه نام ها را از ذهن خود پاک کنید…

حالا 10 سال بعد را تجسم کنید که شما روی فرش قرمز اهداف زندگی خود ایستاده اید و خبرنگار تلویزیونی از شما سوالاتی می پرسد که چه شد که به این نقطه از زندگی خود رسیدید…؟

دوست دارید به هواداران خودتان که منتظر شنیدن داستان زندگی و موفقیت شما هستند، چه چیزی ارائه دهید؟ با چه کلمات و جملاتی شرایط خود بر روی فرش قرمز را توصیف خواهید کرد؟

شما در آن لحظه دوست دارید هواداران شما چطور در مورد شما فکر کنند؟ شما را فردی بدانند ک یک شبه و بر اثر شانس و اقبال به فرش قرمز رسیدید؟ یا شما را فردی بدانند که برای رسیدن به این نقطه، تلاش شبانه روزی کرده اید؟ پشتکار داشته اید، تحصیل کرده اید، ریسک کرده اید…؟

و گام بعدی را هم حتما برای خود ترسیم کنید. داستان آن کوه نوردانی را به خاطر داشته باشید که با تلاش زیاد، تحمل سختی و خستگی و ریسک و خطر صعود به بلند ترین قله را تحمل کرده اند و روزها عرق ریخته اند. نفس نفس زنان به بالای قله می رسند. حالا بهترین زمان برای جشن گرفتن است. همه با هم این لحظه صعود و رسیدن به هدف را جشن می گیریند و شادی می کنند. بعد همه یک لحظه ساکت می شوند، به یکدیگر نگاه می کنند و یکی از آنها می گوید: خوب بچه ها، حالا برگردیم پایین!

ولی اهداف زندگی با آن قله فرق دارند. به هر قله ای که می رسید، جلوتر را که نگاه کنید، قله بلند تری خواهید دید. مسیری برای برگشت نیست. فقط رو به جلو و رو به بالا…

بخشی از داستانی که گفتم، در ویدئوی زیر مطرح شده. در این ویدئو به شما یاد میدهد چطور با پنج اشتباه، همه رویاهای زندگی خود را نقش بر آب کنید…! دیدن آن را به همه کارآفرین ها پیشنهاد می کنم.

ویدئو دارای زیرنویس فارسی است. متن آن هم در همان صفحه قابل مشاهده است.

جهت مشاهده ویدئو این جا را کلیک نمایید.

آدرس کانال تلگرام من جهت عضویت:
telegram.me/mahmoodbashash

موفق باشید.

By
او می‏تواند به عنوان یک مشاور در زمینه بازاریابی و تجارت الکترونیک، به مدیران صنایع مختلف جهت بهره برداری از اینترنت، نقش مفیدی داشته باشد. همچنین به عنوان یک مدرس علاقمند، قادر به مدیریت دوره های آموزشی جذاب و مفید است. وی توانائی لازم جهت مدیریت پروژه‌های مختلف اینترنتی، از طراحی وب سایت‏های معمولی تا راه اندازی پروژه های تجارت الکترونیک را دارا است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره نویسنده

is a digital marketing specialist, blogger, and Wordpress engineer from Toronto, Canada. Email: mahmood.

کتابخانه

کلیک کنید و عضو کانال شوید

Mahmood Bashash Telegram Channel کانال تلگرام محمود بشاش
آیا می خواهید بدانید مشکلات وب سایت شما چیست؟
و با رفع آنها، وضعیت وب سایت و درآمد شما بهبود یابد؟
در دوره آموزش رایگان ده روزه من شرکت کنید
تصمیم درستی گرفتید!
برایتان آرزوی موفقیت دارم
خروج
کتابچه رایگان مخصوص شرکت های متوسط و کوچک
استراتژی بازاریابی دیجیتالی

با دریافت این کتابچه رایگان و مختصر، شما قادر خواهید بود تا ایده های جالبی در مورد ساختار اصلی فکری یک استراتژی بازاریابی دیجیتالی کسب کنید و تا میزان زیادی، طراحی و پایه های اصلی بازاریابی دیجیتالی کسب و کار خود را ایجاد کنید.
آیا مایل به دریافت این فایل هستید؟

فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید تا فایل برای شما ارسال شود
درخواست شما ثبت شد
فایل مورد نظر برای شما ارسال خواهد شد