بازاریابی جاذبه ای بازاریابی ربایشی بازاریابی درونگرا محمود بشاش Inbound Marketing Mahmood Bashash

ebook

مقدمه ای بر بازاریابی جاذبه ای مخصوص شرکت های متوسط و کوچک و کارآفرین ها

15 ژانویه , 2016  

از نیمه دوم قرن بیستم تاکنون الگوهای متفاوتی از رشد و توسعه صنعتی در کشورهای جهان تجربه شده است. از جمله یکی از این الگوها، بنگاه های کوچک و متوسط مقیاس و خوشه های صنعتی می باشد. بنگاه های کوچک و متوسط، در اکثر کشورها به عنوان عناصر مهم در پیشرفت های اقتصادی- اجتماعی شناخته شده اند.

این بنگاه‌ها خصوصاً در ایجاد فرصت‌های شغلی با سرمایه گذاری‌های پائین، توسعه‌های منطقه‌ای، توسعه‌های سازمانی شرکت‌های متکی بر اصول تکنولوژی، نوآوری محصولات و ایجاد روش‌های نوین، اهمیت بسزایی دارند. این بنگاه‌های اقتصادی علی رغم آنکه به سرمایه گذاری کمتری نیاز دارند، بازدهی بیشتری داشته و درایجاد اشتغال، ایجاد بستر مناسب برای نوآوری و اختراعات و افزایش صادرات این کشورها، نقش مهمی دارند. در بسیاری از کشورها این بنگاه‌ها، تامین کنندگان اصلی اشتغال جدید، مهد تحول و نوآوری و پیشرو در ابداع فناوری‌های جدید بوده اند.

اما هم اکنون به دلیل تحولات جهانی در حوزه بازاریابی و عدم توانایی این شرکت‌ها برای سرمایه گذاری‌های بزرگ در فعالیت‌های بازاریابی، بررسی و پیاده سازی راهکارهای بازاریابی اینترنتی، بسیار مقرون به‌صرفه تر به نظر میرسد.

در این کتاب، مهمترین راهکارهای ارزشمند بازاریابی اینترنتی بر اساس مبانی فکری بازاریابی جاذبه ای (برخی آن را بازاریابی ربایشی و یا بازاریابی درونگرا ترجمه کرداه اند) و موارد کاربردی آن در پیشبرد فعالیتهای بازاریابی و فروش شرکت‌های کوچک و متوسط و کارآفرین ها، بررسی شده است.

جهت دریافت کتاب الکترونیکی، روی تصویر زیر کلیک نمایید:

 

download

, , , ,

By  
او می‏تواند به عنوان یک مشاور در زمینه بازاریابی و تجارت الکترونیک، به مدیران صنایع مختلف جهت بهره برداری از اینترنت، نقش مفیدی داشته باشد. همچنین به عنوان یک مدرس علاقمند، قادر به مدیریت دوره های آموزشی جذاب و مفید است. وی توانائی لازم جهت مدیریت پروژه‌های مختلف اینترنتی، از طراحی وب سایت‏های معمولی تا راه اندازی پروژه های تجارت الکترونیک را دارا است.6 Responses

  1. saeidghorbani گفت:

    سلام روز بخیر با اینکه وارد حساب کاربریم شدم ولی نمیتونم ادامه مطلبو ببینیم ممنون میشم بررسی کنید.

  2. دورود برشما
    ممنون از مهر شما
    مطالب عالی
    موفق باشید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره نویسنده

is a digital marketing specialist, blogger, and Wordpress engineer from Toronto, Canada. Email: mahmood.

کتابخانه

کلیک کنید و عضو کانال شوید

Mahmood Bashash Telegram Channel کانال تلگرام محمود بشاش
آیا می خواهید بدانید مشکلات وب سایت شما چیست؟
و با رفع آنها، وضعیت وب سایت و درآمد شما بهبود یابد؟
در دوره آموزش رایگان ده روزه من شرکت کنید
تصمیم درستی گرفتید!
برایتان آرزوی موفقیت دارم
خروج
کتابچه رایگان مخصوص شرکت های متوسط و کوچک
استراتژی بازاریابی دیجیتالی

با دریافت این کتابچه رایگان و مختصر، شما قادر خواهید بود تا ایده های جالبی در مورد ساختار اصلی فکری یک استراتژی بازاریابی دیجیتالی کسب کنید و تا میزان زیادی، طراحی و پایه های اصلی بازاریابی دیجیتالی کسب و کار خود را ایجاد کنید.
آیا مایل به دریافت این فایل هستید؟

فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید تا فایل برای شما ارسال شود
درخواست شما ثبت شد
فایل مورد نظر برای شما ارسال خواهد شد